Так, ми оновили веб-портал. Але наразі він працює в тестовому режимі. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Секції

Молодіжна секція ВГО Українська бібліотечна асоціація

12 грудня 2012 р. відбулась он-лайн конференція в соціальній мережі Facebook, ініційована членом Президії УБА Вірстюком М., в якій взяли участь 15 молодих бібліотекарів з різних областей України. За результатами онлайн-зустрічі була створена Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації.

Секція університетських бібліотек

Секція університетських бібліотек УБА об’єднує працівників бібліотек вищих навчальних закладів України 3 та 4 рівня акредитації та надає своїм членам широкі можливості у обміні досвідом та ідеями, сприяє організації спільних акцій, дій та конкретних кроків задля розвитку бібліотечно-інформаційної діяльності на підтримку академічної та дослідницької діяльності університетів, розвитку науки та освіти в Україні в цілому.

Секція працівників медичних бібліотек

Секція надає своїм членам широкі можливості професійного зростання у навчанні, обміні досвідом та ідеями, сприяє організації спільних акцій, дій та конкретних кроків для розвитку бібліотечно-інформаційної діяльності медичних бібліотек на підтримку медичної галузі та охорони здоров'я в Україні.

Секція працівників публічних бібліотек

В роботі секції беруть участь директори та спеціалісти ЦБС України, зацікавлені в удосконаленні форм і методів обслуговування читачів масових бібліотек.

Секція працівників шкільних бібліотек

Секція УБА об’єднує працівників шкільних бібліотек, які є найбільшою складовою бібліотечної системи України; надає своїм членам широкі можливості професійного зростання у навчанні, обміні досвідом та ідеями; сприяє організації спільних акцій, дій та конкретних кроків задля розвитку бібліотечно-інформаційної діяльності шкільних бібліотек, які сьогодні стають одним з вагомих факторів досягнення високої якості освіти, центром навчально-виховного процесу, а також ресурсним інноваційним майданчиком для школярів та вчителів.

Секція з адвокації

Адвокація є одним з пріоритетних напрямів діяльності УБА. Це організовані зусилля, спрямовані на системні і незворотні зміни в оточуючому середовищі; захист і представництво інтересів іншого.

Секція з бібліотечно-інформаційної освіти

Секція з бібліотечно-інформаційної освіти створена за ініціативи круглих столів з бібліотечно-інформаційної освіти, що проводились в рамках щорічної Всеукраїнської науково-практичної конференції УБА (Київ, листопад 2014 р.) та 5-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції з безперервної бібліотечно-інформаційної освіти (смт. Славське, лютий 2015 р.)

Затверджена Президією УБА 23.03.2015 р.

Cекція «Бібліотека – на допомогу особам з інвалідністю та людям похилого віку»

Обмін професійною інформацією з питань обслуговування людей з вадами здоров’я у бібліотеках і надання їм послуг з використанням новітніх технологіях через конференції, семінари, форуми.

Секція директорів ОУНБ (реорганізована)

У роботі секції беруть участь директори обласних універсальних наукових бібліотек. Основне завдання секції – зміцнення іміджу обласних універсальних наукових бібліотек.

Студентська секція УБА (реорганізована)

18 листопада, з метою відновити роботу студентської секції Української бібліотечної асоціації, ініціативна група студентів КНУКіМ, кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи відвідала Міжнародну науково-практичну конференцію «Організація і методика створення галузевих бібліотечно-інформаційних ресурсів для освітянської галузі України», яка відбулася у науково-технічній бібліотеці ім. Г. І. Денисенка Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».

Image

Image

Image

 

Image

Image

Image

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.