Так, ми оновили веб-портал. Але наразі він працює в тестовому режимі. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Проєкти

Розвиток бібліотек як хабів активних громадян

Growing AC Hubs logoПроєкт Розвиток бібліотек як хабів активних громадян (Growing Active Citizens Hubs) впроваджується Progress Foundation (Румунія) за фінансової підтримки Європейського Союзу та Black Sea Trust for Regional Cooperation, a project of the German Marshall Fund of the United States у Вірменії, Молдові, Румунії та Україні

Чотири простори бібліотеки: інноваційна модель діяльності

687542

Проект «Чотири простори бібліотеки: інноваційна модель діяльності» був реалізований ВГО Українська бібліотечна асоціація за підтримки Українського культурного фонду.

Спроможні бібліотеки сприяють досягненню Цілей сталого розвитку ООН до 2030 року

slide-image-1

З квітня 2020 року ВГО «Українська бібліотечна асоціація» розпочала реалізацію нового проєкту «Спроможні бібліотеки сприяють досягненню Цілей сталого розвитку ООН до 2030 року», що імплементується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

«Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги»

slide-image-1

Проект «Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги» реалізується ВГО Українська бібліотечна асоціація за підтримки Європейського Союзу (програма Дім Європи).

«Дія. Цифрова освіта»

1

Українська бібліотечна асоціація з січня 2020 року - партнер проєкту Міністерства цифрової трансформації України «Дія. Цифрова освіта».

«Розвиток бібліотек переміщених університетів як центрів підтримки освітнього та наукового процесів»

slide-image-1

Проект «Розвиток бібліотек переміщених університетів як центрів підтримки освітнього та наукового процесів» ВГО Українська бібліотечна асоціація здобув перемогу в грантовій програмі Посольства США в Україні «Підтримка для українських переміщених університетів».

Проект «Карта бібліотек України»

ppt l4y

ВГО Українська бібліотечна асоціація запустила бібліотечний онлайн-сервіс "Бібліотека для тебе" - Путівник бібліотеками України, що наразі вміщує найбільшу базу бібліотек України - понад 16 000 бібліотек.

«Містки громадської активності»

13886954 497874487073105 1364927325821230758 n

Українська бібліотечна асоціація стала одним із співорганізаторів проекту «Містки громадської активності», що фінансується Європейським Союзом, Національним фондом на підтримку демократії та Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії та впроваджується у партнерстві з ГО «Центр культурного менеджменту» (Львів), Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава) у 2016-2018 рр.

«Культура академічної доброчесності: роль бібліотек»

academ

Академічна доброчесність – це моральний кодекс та етичні правила цивілізованого наукового та освітнього співтовариства. Поняття «академічної доброчесності» включає в себе такі цінності, як запобігання шахрайству, фальшуванню та плагіату; підтримку академічних стандартів; чесність і ретельність у дослідженнях і науковому видавництві.

Проект "Читай! Формат не має значення!"

Проект Української бібліотечної асоціації та її партнерів, спрямований на підтримку читання у будь-якому форматі.

Image

Image

Image

 

Image

Image

Image

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.