Так, ми оновили веб-портал. Але наразі він працює в тестовому режимі. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Документи УБА

Заява Президії Української бібліотечної асоціації від 11 березня 2014 р.

Українська бібліотечна асоціація як професійна громадська організація у дні соціальної напруги і нестабільності підтверджує свою місію, що полягає у всебічному сприянні розвитку бібліотечної справи і забезпеченні реалізації права користувачів бібліотечних послуг на якісне і своєчасне бібліотечне та інформаційно-бібліографічне обслуговування, а також захисті соціальних та інших спільних інтересів членів УБА.
Завантажити документ

Стан, проблеми та напрями реформування бібліотечної мережі України, 2014 р.

Інформаційна довідка, підготовлена експертною групою Української бібліотечної асоціації та Асоціації бібліотек України, червень 2014 р.

Завантажити документ

Заява УБА від 6 березня 2013 р.

Бібліотеки України – проти порушень Закону про авторське право та суміжні права та неприпустимість отримання прибутків за рахунок відтворення бібліотечних фондів

Завантажити документ

Бібліотеки – важливе місце доступу та безкоштовного отримання на абонемент електронних книг, 2013 р.

В останні роки спостерігаються кардинальні зміни в способі читання. На додаток до традиційних - паперових приходять електронні видання. Виростає нове покоління читачів, для яких цілком природнім стає електронне читання. В світі бурхливо розвивається ринок електронних книг (е-книг). Тому Українська бібліотечна асоціація підтримує розвиток нової бібліотечної послуги – безкоштовного абонементу е-книг, бо ця послуга принесе великі вигоди – розширить можливості для читання, навчання, поінформованості, що сприятиме створенню більш грамотного, справедливого і процвітаючого суспільства.

Завантажити документ

Орієнтовні правила користування електронними читанками (електронними рідерами) у бібліотеці, 2013 р.

Робочою групою УБА з електронних книг розроблено «Орієнтовні правила користування електронними читанками (електронними рідерами) у бібліотеці». Президія УБА рекомендує бібліотекам, що надають користувачам таку бібліотечну послугу, розробити на основі цього документу власні Правила користування електронними читанками у бібліотеці.

Завантажити документ

Заява Президії Української бібліотечної асоціації від 23 січня 2014 р.

Всеукраїнська громадська організація «Українська бібліотечна асоціація» глибоко стурбована насильством, яке відбувається в центрі Києва, і гаряче вболіває за збереження людського життя, за забезпечення безпеки цінностей духу, душі та думки українського народу, які зберігаються у Національній парламентській бібліотеці України, у бібліотеках і архівах інститутів Національної академії наук України, в Національному художньому музеї України, які опинилися у центрі протистояння.
Завантажити документ

Кодекс етики бібліотекаря (нова редакція), 2013 р.

Затверджено конференцією Української бібліотечної асоціації 26 листопада 2013 р.
Завантажити документ

Програма Української бібліотечної асоціації (УБА) з адвокасі, 2008 р.

Програма Української бібліотечної асоціації (УБА) з адвокасі: «Через бібліотеки – до знань!». Розроблено групою УБА з адвокасі.
Завантажити документ

Маніфест про демократизацію бібліотек, 1995 р.

Прийнято учасниками Міжнародної наукової конференції "Бібліотека у демократичному суспільстві", організованої факультетом бібліотечно-інформаційних систем Київського державного інституту культури та Українською бібліотечною асоціацією.

Київ, 23 листопада 1995 р.

Завантажити документ

Заява УБА від 24.11.2004р.

Учасники конференції Всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація», яка відбулася у місті Києві 24 листопада 2004 року заявляють, що для розвитку свободи, рівності, взаєморозуміння та демократії необхідно…

Завантажити документ

Кодекс етики бібліотекаря, 1996 р.

Затверджено конференцією Української бібліотечної асоціації 30 травня 1996 р.
Завантажити документ

Рекомендації щодо впровадження навчальної програми «Бібліотеки та електронне урядування», 2011 р.

Рекомендації щодо впровадження навчальної програми «Бібліотеки та електронне урядування» у навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації, що здійснюють підготовку бібліотечних кадрів
Завантажити документ

Image

Image

Image

 

Image

Image

Image

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.