Як стати членом Української бібліотечної асоціації?

ВГО Українська бібліотечна асоціація по відношенню до своїх членів бере на себе відповідальність надавати їм послуги (конференції, публікації, лобіювання інтересів бібліотекарів і професії, навчальні програми тощо); забезпечувати демократичну участь членів у діяльності Асоціації на всіх рівнях; здійснювати інформування про свою діяльність, базуючись на принципах звітності та прозорості.

Умовою вашого членства у ВГО Українська бібліотечна асоціація є визнання вами Асоціації як провідної професійної громадської організації, що опікується розвитком бібліотечно-інформаційної сфери суспільства, визнання Статуту ВГО Українська бібліотечна асоціація, а також сплата щорічних добровільних пожертвувань.

Вступити до Асоціації або продовжити своє членство у ній ви можете через Виконавчий офіс ВГО Українська бібліотечна асоціація (для всіх охочих зі всієї України та інших країн) або через регіональні відділення Асоціації. Для цього Вам необхідно заповнити заяву на вступ до ВГО Українська бібліотечна асоціація та зробити добровільне пожертвування:

  • для індивідуальних членів ВГО Українська бібліотечна асоціація – від 150 гривень на 2023 рік,
  • для індивідуальних членів-студентів – від 50 гривень на 2023 рік,
  • для офіційних партнерів ВГО Українська бібліотечна асоціація (бібліотечні установи) – від 500 гривень на 2023 рік,
  • для офіційних партнерів ВГО Українська бібліотечна асоціація (громадські та інші неприбуткові організації) – від 1000 гривень на 2023 рік,
  • для офіційних партнерів ВГО Українська бібліотечна асоціація (підприємці, інші комерційні організації) – від 2000 гривень на 2023 рік.

Щоб оформити членство в Асоціації через Виконавчий офіс Вам потрібно заповнити заяву на вступ до Асоціації, зісканувати її та разом із копією платіжного документа про сплату добровільного пожертвування надіслати на електронну адресу УБА: info@ula.org.ua.

Виконавчий офіс ВГО Українська бібліотечна асоціація надає можливість сплати добровільних пожертвувань наступним чином:

Банкiвський переказ на рахунок ВГО Українська бібліотечна асоціація (через будь-який банк України)

Банкiвськi реквiзити Асоціації для сплати добровільних пожертвувань:

Всеукраїнська громадська організація Українська бібліотечна асоціація

Код ЄДРПОУ 21656118

р/р UA323226690000026009300707836

ГУ по м.Києву та Київській області АТ «Ощадбанк»

МФО 322669

Призначення платежу: добровільні пожертвування від індивідуального члена ВГО Українська бібліотечна асоціація за 2023 р. ____________ (ПІБ повністю, населений пункт).

Прохання надсилати копію платіжних доручень (квитанцій) на електронну адресу УБА: info@ula.org.ua

Інструкція з продовження/оформлення індивідуального членства (офіційного партнерства) ВГО Українська бібліотечна асоціація в онлайні через ПриватБанк

Отримати членський квиток ВГО Українська бібліотечна асоціація

Відеоінструкція отримання електронного членського квитка