«Дія. Цифрова освіта»

1
Сайт – «Дія. Цифрова освіта» https://osvita.diia.gov.ua/
Профіль у Фейсбуці

https://www.facebook.com/diia.gov.ua/

Завантажити додаток - App Store https://apple.co/2uph1gb
Завантажити додаток - Google Play https://bit.ly/31FQmIx

 

Українська бібліотечна асоціація з січня 2020 року - партнер проєкту Міністерства цифрової трансформації України «Дія. Цифрова освіта», що є складовою національного проєкту «Дія», за яким передбачається створення онлайн-сервісів державних послуг задля побудови «Держави у смартфоні».

Українська бібліотечна асоціація закликає бібліотеки долучатися до національного проєкту «Дія. Цифрова освіта». Користувачі бібліотек з допомогою бібліотекарів зможуть безкоштовно пройти навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності.

Про те, як використовувати цю платформу, навчатися цифровій грамотності, переглядаючи освітні серіали та допомогти відвідувачам бібліотек пройти навчання – дізнавайтеся, переглянувши запис вебінарів за адресою

Пропонуємо бібліотекам, які стають амбасадорами проєкту «Дія. Цифрова освіта», співпрацювати з обласними державними адміністраціями, які отримали від Мінцифри офіційного листа, а також повідомляти про свою залученість, додаючи хештег ‪#‎cyfra_library до інформації у соціальних мережах.

Подати інформацію про бібліотеку як про партнерський офлайн-хаб проєкту можна за посиланням. 

На сьогодні створена мережа з більш 1300 хабів по всій Україні. Найбільше мережа представлена саме бібліотеками. 

 

Незабаром на офіційному сайті з’явиться інтерактивна карта хабів. 

Команда проєкту Дія.Цифрова освіта планує запустити щомісячний дайджест. Тому просить бібліотеки, які вже приєднались до проєкту, додатково повідомити електронну пошту через форму

Нові бібліотеки, які хочуть долучитись до програми, можуть реєструватися за попереднім посиланням, де також з’явилось поле з електронною поштою. 

На вказану електронну пошту прийде лист, який буде підтверджувати статус офіційного хабу, а також папка із промоматеріалами проєкту. Додатково ділимось папкою у цій новині. 

Команда проєкту підготувала наліпки для зони вхідних дверей, які підтверджують, що бібілотека є офіційним хабом. Також у ній збережені офіційний логотип проєкту, макети постерів, соціальна відеореклама та подарункові наліпки для гостей. 

Контакти для уточнень:

Руслана Коренчук, 0989468488, korenchuk@thedigital.gov.ua (загальні запитання по проєкту)

Килина Бішер, 0981766959, bisher@thedigital.gov.ua (щодо комунікацій та дизайну)

 

Презентація: Цифрова освіта

Презентація: Бібліотеки в кампанії з цифрової грамотності «Будь на часі»