Студентська секція УБА (реорганізована)

Снипасомок
голова секції: Михайлова Тетяна ( м.Київ, )
куратор секції: Новальська Тетяна Василівна - novalska@meta.ua
адреса: Україна, м. Київ, вул. Чигоріна,14
телефон: +38(067) 399 67 31
електронна адреса: studentsectionuba@gmail.com
сайт: lgjwqh725.ukit.me
facebook: facebook.com/truelibrarian
вконтакте: vk.com/studentsectionuba
  vk.com/a_true_librarian

 

18 листопада, з метою відновити роботу студентської секції Української бібліотечної асоціації, ініціативна група студентів КНУКіМ, кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи відвідала Міжнародну науково-практичну конференцію «Організація і методика створення галузевих бібліотечно-інформаційних ресурсів для освітянської галузі України», яка відбулася у науково-технічній бібліотеці ім. Г. І. Денисенка Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».

Під час конференції, на засіданні секції університетських бібліотек було окреслено ідеї, побажання, щодо дій та подальшого розвитку студентської секції УБА.

Наша місія: сприяти підвищенню престижу бібліотечної освіти та бібліотечної справи серед студентської молоді, втілити ідеї та проекти щодо розвитку бібліотечної справи у життя та позитивно вплинути на новий етап відносин бібліотеки і суспільства в сучасному інформаційному просторі.

Принципи діяльності секції: Доброчесність – Комунікативність – Креативність.

Cекція - є платформою ініціативних студентів, діяльність яких, спрямована на реалізацію творчих, наукових та освітніх проектів в контексті бібліотечної справи України.

Учасниками секції можуть бути студенти, які:

  • навчаються у ВНЗ III та IV рівня акредитації як заочної, так і денної форми навчання тих спеціальностей, що пов’язані з інформаційно-бібліографічною діяльністю;
  • є дійсними членами Української Бібліотечної Асоціації;
  • бажаючі встановити комунікативний зв'язок між креативними обізнаними людьми зі схожими інтересами та життєвою позицією, з однодумцями, які налаштовані робити внесок у культуру, науку і мистецтво.

Секція керується Законом України «Про бібліотеки та бібліотечну справу», статутом УБА та іншими офіційними документами.

Основні завдання секції – підвищення важливості, розвиток і зберігання позитивного іміджу бібліотек, бібліотечної професії, бібліотечної освіти та бібліотечної справи в цілому шляхом:

  • обміну інформацією і досвідом через конференції, семінари та інші науково-практичні форуми;
  • ініціювання спільних міжуніверситетських проектів в галузі бібліотечно-інформаційної спарави;
  • ініціювання, організації та проведення конференцій, семінарів, круглих столів, що спрямовані на вирішення питань, що стосуються інформаційної, бібліотечної та архівної справи;
  • забезпечення представництва в соціальних мережах, інформування про новини, події, плани секції;
  • залучення студентської молоді до професії та здобуття бібліотечної освіти.

Студентська секція УБА – це об’єднання ініціативних та креативних бібліотекарів майбутнього, які прагнуть розвивати інформаційну, бібліотечну та архівну справу.

Наші позиції ґрунтуються на зв'язку з сучасною студентською молоддю, а також визначені, вивчені, передбачені її інформаційних та культурно-освітніх потреб, залучені її через основні інформаційні Інтернет-сервіси, через рекламу бібліотечних ресурсів.

З 1 лютого 2019 р. за рішенням Президії УБА Студентська секція УБА увійшла до складу Молодіжної секції УБА.