Як стати офіційним партнером

Офіційними партнерами ВГО Українська бібліотечна асоціація можуть бути колективи підприємств, організацій та установ, які поділяють цілі й завдання Асоціації, сприяють їхній реалізації, визнають Статут ВГО Українська бібліотечна асоціація і підтримують її матеріально.

Оформлення офіційного партнерства з Асоціацією можливе на основі підписання угоди про офіційне партнерство уповноваженими особами, наділеними правом представляти інтереси колективів підприємств, організацій та установ (юридичні особи) та сплати річного добровільного пожертвування до ВГО Українська бібліотечна асоціація.

З питань оформлення партнерства звертайтеся до Президії або Виконавчого офісу ВГО Українська бібліотечна асоціація – info@ula.org.ua.

Розмір пожертвування у 2023 році складає:

  • для офіційних партнерів ВГО Українська бібліотечна асоціація (бібліотечні установи) – від 500 гривень на рік,
  • для офіційних партнерів ВГО Українська бібліотечна асоціація (громадські та інші неприбуткові організації) – від 1000 гривень на рік,
  • для офіційних партнерів ВГО Українська бібліотечна асоціація (підприємці, інші комерційні організації) – від 2000 гривень на рік.

Від Асоціації угоду підписує Президент або віцепрезиденти за дорученням. Статус офіційного партнера підтверджується спеціальним посвідченням, дійсним до кінця календарного року.

Банкiвськi реквiзити ВГО Українська бібліотечна асоціація для сплати добровільних пожертвувань:

Всеукраїнська громадська організація

Українська бібліотечна асоціація

Код ЄДРПОУ 21656118

р/р  UA323226690000026009300707836

ГУ по м.Києву та Київській області АТ «Ощадбанк»

МФО 322669

Призначення платежу: добровільні пожертвування від офіційного партнера Асоціації (назва вашої організації) за 2023 рік.