Про українські бібліотеки на міжнародному літературному фестивалі Kapittel в м.Ставангер, Норвегія, вересень 2022 р.

21 вересня 2022 року членкиня Президії ВГО Українська бібліотечна асоціація Оксана Бояринова відвідала міжнародний літературний фестиваль Kapittel, що проходив з 21 по 25 вересня у м.Ставангер (Норвегія). Основним організатором міжнародного фестивалю є Sølvberget ‒ бібліотека, кінотеатр, а також культурний центр Ставангера.

Norway 1


Оксана була запрошена виступити на фестивалі Kapittel директором норвезької бібліотеки після її виступу на Конгресі IFLA, про який ви можете прочитати тут .

Norway 2

Norway 4


У програмі фестивалю Kapittel О.Бояринова виступила із презентацією про роботу бібліотек України під час війни, разом із Андієм Курковим взяла участь у панельній дискусії про збереження культурної спадщини України, а також дала 2 інтерв'ю для місцевих ЗМІ, з одним із яких (норвезькою мовою) ви можете ознайомитись тут.

Norway 6


Головна теза усіх виступів та публікацій ‒ підтримка українських бібліотекарів, українських бібліотек та збереження культурної спадщини України, у т.ч. збирання коштів на відновлення бібліотек після нашої Перемоги!


Більше про фестиваль Kapittel тут.