Конкурс «Чиста книга – чисті думки» від офіційного партнера УБА ТОВ «Десна-Дніпро-Тандем», березень-квітень 2019 року

Офіційний партнер ВГО Українська бібліотечна асоціація ТОВ «Десна-Дніпро-Тандем» запрошує бібліотеки м. Києва, індивідуальних членів та партнерів УБА у 2019 році до участі у конкурсі «Чиста книга – чисті думки».

Бібліотека - переможець конкурсу отримає можливість безкоштовно провести гігієнічну обробку до 100 примірників видань зі свого фонду.

Гігієнічна обробка передбачає:

  1. Аналіз стану видання;
  2. Відновлення рівня вологості та кислотності паперу;
  3. Видалення пилу;
  4. Дезінфекцію.

c90fcf30-9081-0133-3958-06e18a8a4ae5

ТОВ «Десна-Дніпро-Тандем» самостійно забезпечить отримання видань від бібліотеки та повернення їх до бібліотеки на основі акту приймання-передачі. Повна обробка видань триває до трьох діб. Гігієнічна обробка видань здійснюється за новітніми технологіями та на спеціальному обладнані, яке не має аналогів в Україні.

У своєму портфоліо компанія має задоволених клієнтів з приватними бібліотеками та цінними книжковими колекціями, а також бібліотеку Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського.

Після завершення процедури гігієнічної обробки видань ТОВ «Десна-Дніпро-Тандем» оформляє акт виконаних робіт з переліком наданих послуг та рекомендаціями щодо подальшого збереження і використання цих видань.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно до 10 квітня 2019 року заповнити форму.

Бібліотеку - переможця конкурсу буде оголошено 15 квітня 2019 року. Їй буде надано послугу з гігієнічної обробки книжкового фонду (до 100 примірників) на безоплатній основі протягом 2-х тижнів з дати оголошення результатів конкурсу.

Не пропустіть унікальну можливість подбати про Ваш книжковий фонд задля Вас та Ваших читачів!