Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА
desna-dnipro-tandem-logo
адреса: м.Київ, вул.Братиславська 52
телефон: 067-490-41-07
електронна адреса: t0674904107@gmail.com
веб-сайт: www.desna-dnipro-tandem.com.ua
директор: Панченко Євгеній

Компанія «ТОВ Десна-Дніпро-Тандем» заснована у 2017 році.

Мета компанії —Збереження та обслуговування музейних фондів, бібліотечних фондів, приватних колекцій, а також бібліотечних та музейних приміщень та приміщень для зберігання антикваріату та колекцій.

Компанія надає послуги із чищення та санітарно-гігієнічної обробки, дезінфікування та витравлювання уражених примірників бібліотечної літератури: книг тек із паперовими аркушами, та іншої друкованої продукції. Предметів антикваріату, живопису, текстилю, предметів інтер'єру, тощо. Крім того, ми виконуємо профілактичну та санітарно-гігієнічну обробку бібліотечних та музейних приміщень.

Розроблені нами процедури обробки та дезінфекції, та спеціальне устаткування для проведення даних послуг, передбачають використання екологічно чистих, не шкідливих для людини і навколишнього середовища засобів та обладнання. Та відповідають встановленим чинним законодавством нормам та правилам: технічним, технологічним, санітарно-гігієнічним, екологічним, пожежним та іншим.

Без сумніву ми пишаємось тим що поєднали важливу справу зі збереження культурного та історичного надбання із єкологічно чистими, безпечними, ефективними та сучасними технологіями.

За кілька років, з маленької майстерні котра обслуговувала приватних замовників, набувая досвіду у своїй справі, ми зросли до справжньої інноваційної компанії.

Важливими аспектами при виборі замовниками нашої компанії є, компетентність та досвід персоналу нашої компаніЇ у своїй галузі. Іноваційне обладнання. Екологічність, безпека та ефективність процедур. Розуміння важливості для суспільства справи якою займається колектив нашої компанії. Гнучкість та клієнтоорієнтованість у відношенні до нашіх партнерів та замовників.

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum