3

Видання відзначене Українською бібліотечною асоціацією на V Львівському міжнародному бібліотечному форумі (10-13 вересня 2014 року).

Соболевська, Юстина. Книжка про читання / Юстина Соболевська ; пер. з пол. А. Бондаря. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2014. - 175 с.

Для когось книжки є частиною них самих. Через роки людина замислюється, чому вона позначила цю сторінку, або чому хтось інший це зробив. Багато хто хоче володіти книжкою як власністю. Тому ми купуємо їх на подарунки, пишемо присвяти. Електронна книжка ніколи не належить нам, ми маємо право лише на її читання. Літературознавче дослідження польської журналістки, критика і публіциста Юстини Соболевської «Книжка про читання» є хорошим посібником для всіх, хто любить книги і читання, для тих, хто хотів би зрозуміти філософію любові до книги. Видання написане легкою і цікавою мовою, містить практичні поради щодо удосконалення процесу читання, як сприймати прочитане, як навчитися вести нотатки і відзначати власні враження та історії.