Переможці Всеукраїнського конкурсу на здобуття звання «Бібліотека року» для бібліотек України

Переможці 2021 року

  • Диплом першого ступеня: КЗ ЛОР «Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Р. Іваничука»
  • Номінація «Середні бібліотеки»: Хмельницька обласна бібліотека для дітей ім. Т. Г. Шевченка
  • Номінація «Середні бібліотеки»: Олександрійська центральна міська бібліотека для дітей ім. Ю. Гагаріна, Кіровоградська обл.
  • Номінація «Середні бібліотеки»: КО «Публічна бібліотека Добропільської міської територіальної громади», Донецька обл.
Переможці 2020 року
  • Диплом першого ступеня: Центральна районна бібліотека імені Ф.Достоєвського ЦБС Солом’янського району міста Києва
  • Номінація «Малі бібліотеки»: КЗ Тростянецька публічна бібліотека Тростянецької ОТГ, Сумська обл.
  • Номінація «Середні бібліотеки»: ЦБС для дорослих м. Львова, бібліотека-філія №18
  • Номінація «Великі бібліотеки»: КЗК «Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія»
Переможці 2019 року
  • Диплом першого ступеня: Тернопільська обласна бібліотека для молоді
  • Номінація «Малі бібліотеки»: Бібліотека Державного навчального закладу «Михайлівське вище професійне училище», Запорізька обл.
  • Номінація «Середні бібліотеки»: Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека
  • Номінація «Великі бібліотеки»: Бібліотека Сумського державного університету
Переможці 2018 року
  • Диплом першого ступеня: Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка КПІ ім. Ігоря Сікорського
  • Диплом другого ступеня: КЗ «Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки»
  • Диплом третього ступеня: Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека
Переможці 2017 року
  • Диплом першого ступеня: Централізована бібліотечна система для дорослих м. Львова
  • Диплом другого ступеня: Бердичівська центральна міська бібліотека, Житомирська обл.
  • Диплом третього ступеня: Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова
Переможці 2016 року
  • Диплом першого ступеня: Науково-технічна бібліотека Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна
  • Диплом другого ступеня: Бібліотека для дорослих імені М. К. Реріха Централізованої бібліотечної системи Солом’янського району м. Києва
  • Диплом третього ступеня: Комунальний заклад «Запорізька обласна бібліотека для дітей «Юний читач» Запорізької обласної ради
Переможці 2015 року
  • Диплом першого ступеня: Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара
  • Диплом другого ступеня: Бібліотека-філія №4 Полтавської міської централізованої бібліотечної системи
  • Диплом третього ступеня: Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка
  • Диплом третього ступеня: Мелітопольська центральна міська бібліотека ім. М. Ю. Лермонтова, Запорізька обл.
Переможці 2014 року
  • Диплом першого ступеня: Харківська державна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка
  • Диплом другого ступеня: Харківська обласна бібліотека для юнацтва
  • Диплом другого ступеня: Бібліотека Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського
  • Диплом третього ступеня: Центральна районна бібліотека Врадієвської ЦБС, Миколаївська обл.
Переможці 2013 року
  • Диплом першого ступеня: КЗК «Дніпропетровська обласна універсальна бібліотека ім. Первоучителів слов`янських Кирила і Мефодія»
  • Диплом другого ступеня: КЗ «Дружківська міська центральна бібліотека ім. Лесі Українки», Донецька обл.
  • Диплом третього ступеня: Науково-технічна бібліотека Донецького національного технічного університету
  • Диплом третього ступеня: Житомирська обласна бібліотека для дітей
Переможці 2012 року
  • Диплом першого ступеня: Центральна міська бібліотека ім. Т. Г. Шевченка м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровська обл.
  • Диплом другого ступеня: Центральна районна бібліотека ім. О. І. Корсовецького смт. Чорноморки, АР Крим
  • Диплом третього ступеня: Дніпропетровська обласна науково-медична бібліотека
  • Диплом третього ступеня: Арбузинська районна бібліотека для дітей, Миколаївська обл.
Переможці 2011 року
  • Диплом першого ступеня: Державна науково-педагогічна бібліотека України ім. В.О. Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України
  • Диплом другого ступеня: Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ш. Кобера та В. Хоменка ЦБС для дітей м. Миколаєва
  • Диплом третього ступеня: Бібліотека Державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г. Сковороди»
Переможці 2010 року
  • Наукова бібліотека Державного вищого навчального закладу „Українська академія банківської справи Національного банку України”, м. Суми
Переможці 2009 року
  • Диплом першого ступеня: Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. І. Чижевського
  • Диплом другого ступеня: бібліотека Сумського державного університету
  • Диплом третього ступеня: бібліотека с. Івановець, Барський р-н, Вінницька обл.
Переможці 2008 року
  • Комунальний заклад «Барська районна бібліотека Вінницької області»