Всеукраїнський конкурс «Бібліотека року 2014»

Президія УБА оголошує щорічний Всеукраїнський конкурс «Бібліотека року».

Конкурс проводиться спільно з Міністерством культури України.

Термін подання документів – до 31 серпня 2014 р.

Умови конкурсу викладені у Положенні.

Увага! При підготовці документів на конкурс просимо поряд з назвою бібліотеки-номінанта вказати статистичні дані про бібліотеку: бюджет за попередній рік (державне та недержавне фінансування), фонди, кількість співробітників (у тому числі бібліотечних) для порівняння стартових можливостей бібліотек.

Переможці конкурсу 2008-2009 рр. були нагороджені творчими відрядженнями до бібліотек Польщі. Переможець конкурсу 2010 р.  стала учасником міжнародної професійної науково-освітньої програми у бібліотеках Австрії. Переможець 2011 р. взяла участь у Міжнародній бібліотечній конференції «Крим-2012» за підтримки УБА. Переможець 2012 р. взяла участь у професійній поїздці бібліотекарів до Німеччини за підтримки Гете-Інституту в  Україні.

Переможцю 2013 р. – Дніпропетровській ОУНБ ім.Первоучителів слов`янських Кирила і Мефодія запропоновано творче відрядження для участі у Міжнародній науково-практичній конференції з питань книги і читання, організованій Польською Спілкою Бібліотек (Польща, червень 2014 р.).

Адмініструє конкурс «Бібліотека року 2014» член Президії УБА, директор Центральної бібліотеки ім.М.Л.Кропивницького м.Миколаїв Тверда Т.В.

Конкурсні заявки просимо надсилати за адресою: Центральна міська бібліотека ім.М.Л.Кропивницького, вул. Потьомкінська,143-а, м.Миколаїв, 54003 з поміткою «Конкурс «Бібліотека року 2014».