Конкурс посад для роботи в Американській бібліотеці НаУКМА, 2012 р.

Американська бібліотека Національного університету «Києво-Могилянська академія» оголошує про конкурс на заміщення посад:

1.  Керівник Американської бібліотеки  (повний робочий день) - відповідає за всю діяльність Бібліотеки,  в т.ч. грантову/проектну діяльність, планування, звітування, ведення облікових документів, ведення переговорів від імені Американської бібліотеки тощо. Втілює стратегічну місію Американської бібліотеки як моделі публічної книгозбірні з широким набором сервісів і ресурсів. Координує роботу Американської бібліотеки з загальноуніверситетською бібліотекою НаУКМА, центрами «Вікно в Америку» в регіонах України та з Відділом преси, освіти та культури Посольства  США в Україні.

2. Бібліотекар-бібліограф (Reference Librarian) (повний робочий день) – довідкове обслуговування,  в т.ч. через віртуальну довідку, проведення тренінгів по ресурсам, користуванню Інтернетом тощо, представлення Американської бібліотеки та її сервісів у соціальних мережах, ведення блогу тощо.   

3. Бібліотекар (Circulation Librarian) (повний робочий день) – реєстрація, обслуговування користувачів, каталогізація ресурсів.

4.Інженер  (неповний робочий день) – підтримка комп’ютерного парку та  веб-сайту Американської бібліотеки.

Вимоги до всіх вакансій: вища фахова освіта, досвід роботи в бібліотеках, вільне володіння англійською мовою.

Резюме надсилати на адресу: yaroshenko@ukma.kiev.ua до 17-00 год.  29 березня  2012 р.

Коротка інформація про Американську бібліотеку:

Створена на початку 1990-х років при Домі Америки в Україні, з 1998 року працює у НаУКМА.  Значний внесок у становлення Американської бібліотеки зробив Віктор Китастий (1943-2001), науковець і дипломат, перший директор Дому Америки в Україні, Почесний доктор НаУКМА.

Американська бібліотека НаУКМА -  авторитетна публічна бібліотека з майже 10-тисячною колекцією кращих зразків наукової, довідкової,  художньої  літератури США. Крім друкованих видань, бібліотека пропонує користувачам колекцію мультимедіа, в т.ч. DVD-фільмів, доступ до різних Інтернет-сервісів, а також понад 50 тисяч назв електронних видань. Бібліотека здійснює активну програмну діяльність. Читачі мають можливість брати участь у Кіновечорах по п’ятницях та інших заходах.  Бібліотека також віртуально доступна через власну веб сторінку - http://www.library.ukma.kiev.ua/amer/ .