Вакансії Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інcтитут імені Ігоря Сікорського», вересень 2021 р.

Керівник напряму PR

Бібліотека Київської Політехніки шукає творчу та комунікабельну людину, з організаторськими здібностями яка (або який) приєднається до нашої команди та буде: 

 • розвивати та просувати бренд Бібліотеки, висвітлюючи її діяльність;
 • планувати та проводити PR-кампанії, спрямовані на формування іміджу Бібліотеки, просувати заходи, які ми організовуємо та проводимо;
 • розвивати існуючі канали комунікації;  
 • аналізувати та прогнозувати фактори впливу на імідж Бібліотеки, в тому числі моніторити публікації/згадування про Бібліотеку у соцмережах, ЗМІ, тощо;  
 • брати участь у створенні рекламної та сувенірної продукції; 
 • за необхідності, виступати на зовнішніх та внутрішніх заходах. 

Ми очікуємо від нашого майбутнього колеги навичок медіа-планування, вміння писати тексти різного формату (новини, прес-релізи, статті, тощо), знання інструментів онлайн та офлайн просування та досконалого володіння українською мовою.  

Для нас важлива наявність фахової вищої освіти за напрямом інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

Володіння графічними редакторами, навичками фото-відео зйомки буде перевагою. 

Ми можемо запропонувати цікаву та динамічну роботу в творчому колективі Бібліотеки, яка проводить якісні зміни своєї діяльності, можливість самореалізації та кар'єрного зростання, часткову компенсацію витрат на навчання,  всі передбачені законодавством доплати і надбавки та щорічну відпустку 35 календарних днів.

Детальніше про нас тут: 

https://www.library.kpi.ua

https://www.facebook.com/LibraryKPI

https://www.facebook.com/librarykpi.events

 

Консультант напряму інформаційної підтримки освіти та досліджень

Що робити:

 • моніторити інтернет-ресурси для виявлення баз даних наукових та освітніх ресурсів (комерційних та відкритого доступу) та організовувати тестовий доступ до комерційних освітніх та наукових ресурсів;
 • консультувати студентів та науковців університету (через е-пошту, телефон, сервіс Zoom) з різних питань щодо пошуку освітньої та наукової інформації;
 • організовувати та проводити освітні заходи для студентів та науковців з інформаційної та цифрової грамотності.

Бібліотека пропонує:

 • роботу в творчому колективі бібліотеки, яка якісно змінює свою діяльність;
 • можливість самореалізації та кар’єрного зростання;
 • конкурентну заробітну плату, передбачені законодавством надбавки і доплати та щорічну відпустку тривалістю 35 календарних днів.

Наш кандидат:

має фахову вищу освіту, вміє шукати інформацію за допомогою різних інформаційно-пошукових систем, аналізувати, оцінювати, відбирати, обробляти та передавати необхідну інформацію, володіє навичками роботи з великими файлами Microsoft Excel та англійською мовою на рівні, достатньому для роботи з англомовною документацією та англомовними базами даних.

Також не завадить цифрова грамотність, навички ділового спілкування, листування, знання основ наукометрії, комунікабельність, дисциплінованість, критичне мислення та здатність швидко навчатися та навчати інших.

 

Якщо відчуваєте у собі сили та наснагу до такої роботи та бажаєте стати частиною спільноти КПІ, надсилайте резюме на e-mail: hr@library.kpi.ua або телефонуйте +38 (044) 204-80-72.