МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» запрошує на роботу бібліотекаря, листопад 2019 р.

Одна з найбільших українських благодійних організацій МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» запрошує на роботу бібліотекаря.

Зайнятість – 0,5 ставки, з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 14.00. Офіційне працевлаштування та «біла» заробітна плата з першого дня двічі на місяць без затримок. Облаштоване затишне робоче місце. Оплачувана відпустка та додаткова оплачувана відпустка на єврейські свята. Багатий бібліотечний фонд. Участь у різних гарних заходах – тімбілдінг, тренінги, святкових концертах тощо. Можливість безкоштовно відвідувати у нашому фонді гуртки англійської мови та івриту, цікаві зустрічі, концерти та вистави відомих артистів України, щомісячні художні виставки живопису, графіки, авторських ляльок популярних митців.

ВИМОГИ: закінчена вища освіта відповідного напрямку, знання комп’ютера (Word, Excell, Internet), відсутність шкідливих звичок, досконале знання української та російської мов, знання англійської та /або івриту буде великою перевагою.

Особисті якості: комунікабельність, відповідальність, інтелігентність, шанобливе та люб’язне ставлення до наших підопічних – осіб похилого віку, толерантність у національних питаннях та лояльність до єврейства, етичні відносини у колективі. В ідеалі – знання єврейських традицій та культури.

ОБОВ’ЯЗКИ: обслуговування читачів, видача літератури, ведення бібліотечного фонду, консультаційна робота та бесіди з читачами.

Бібліотека знаходиться на Чоколовці – вул. Пітерська 4А, м. Київ (поруч – площа Космонавтів). Тут чудова транспортна розв’язка. Територія та сучасний будинок знаходяться під охороною, для працівників є місця для паркування особистого транспорту на території фонду.

Будь-ласка, надсилайте Ваше резюме та питання на електронну адресу hr@kievhesed.org.ua.

Веб-сайт організації - www.kievhesed.org.ua.