Директор бібліотеки Українського католицького університету, червень 2018 р.

У вересні 2017 року однією з найважливіших подій у житті міста Львова стало відкриття Центру митрополита Андрея Шептицького, який став не лише родзинкою нового університетського містечка Українського Католицького Університету, але й однією з небагатьох сучасних споруд в Україні, побудованих для освітніх і культурних потреб. Центр Шептицького має служити ключовим місцем для реалізації просвітницької місії Українського Католицького Університету і провідним публічним простором, в якому поєднаються культура, наука та освіта.

Важливою складовою Центру є Наукова бібліотека університету. Згідно з місією і засадами діяльності УКУ бібліотека має стати зразковим прикладом (Center of Excellence) роботи сучасної бібліотеки за світовими стандартами.

Відтак, Український католицький університет шукає людину, яка стане генератором створення нової моделі роботи бібліотеки, лідером у її реалізації та особистісним прикладом у культурі ставлення до читача.

Український католицький університет шукає людину, яка зацікавиться їхньою ідеєю і зацікавить Інститут власними ідеями!

2017 12 28-SC-7-of-95-1

Одним з головних завдань Директора має стати стимулювання дискусій про місце бібліотеки в сучасному світі, про наукову комунікацію в електронну еру, про роль технологій в поширенні знань, тощо.

Український католицький університет хоче, щоб Директор перетворив бібліотеку у knowledge commons, яка об’єднує різні ресурси, шукає нові можливості, залучає громаду, співпрацює з університетськими підрозділами, досліджує і навчається.

Український католицький університет прагне, щоб бібліотека на чолі з Директором стимулювала взаємодію академічних і адміністративних підрозділів, підтримувала наукові дослідження та посилювала ефективність навчання в Університеті. Для цього Директор має сформувати професійну команду, віддану цінностям та цілям спільноти УКУ, та стати її лідером. Водночас він повинен бути командним гравцем для вирішення стратегічних завдань Центру Шептицького.

Український католицький університет усвідомлює, що для гармонійного розвитку Бібліотеки важливо зберегти баланс між традиційними формами та новими функціями, які витікають з викликів суспільства, що динамічно розвивається. Це дозволить створити одну з найпривабливіших в Україні університетськких бібліотек, науково-просвітницька функція якої буде підсилюватися через синергію з іншими складовими Центру та УКУ.

Директор Бібліотеки повинен не лише серцем приймати цінність і розумом усвідомлювати особливість місії бібліотеки, але також вміти ефективно поєднувати академічну, просвітницьку і адміністративну складові своєї діяльності.

Тих, хто відчуває у собі сили та наснагу до такої праці, бажає стати важливою частиною спільноти, просимо зголошуватися, підкріпивши бажання своїм резюме та мотиваційним листом. Детальніший опис посадових обов’язків тут.

Заявки можуть подаватись зі всієї України.

Український католицький університет

Тел.: 240-99-40 (вн. 3168),  050 923 77 49

Eл. пошта: hr@ucu.edu.ua