У лютому 2013 року в ГТЦ пройшли навчання викладачі бібліотечних дисциплін ВНЗ І – IV р.а (дві групи)

З 04 по 08 лютого 2013 року в ГТЦ пройшли навчання 2 групи викладачів бібліотечних дисциплін ВНЗ І – IV р.а

Тематика навчання: «Методика та зміст викладання бібліотечних дисциплін з урахуванням сучасних підходів до Європейської освіти».

Під час навчання викладачі ознайомилися з сучасними підходами до методики викладання та змісту бібліотечних дисциплін. Зокрема, провідні тренери та автори розробники програм підвищення кваліфікації бібліотекарів ГТЦ зупинилися на методиці викладання та змістовній складовій модулів 1- 6:

·       Основи роботи в інтернеті для бібліотечних працівників (Хіміч Я.О., Шевченко І.О.)

·        Нова бібліотечна послуга: використання інформаційних технологій та інтернету в бібліотеці (Шевченко І.О.)

·        Інноваційні зміни в бібліотеці на основі проектного, кадрового менеджменту та ініціативної діяльності бібліотек (Хіміч Я.О.)

·        Інтелектуальна свобода та доступність інформації в демократичному суспільстві. Етика бібліотечного працівника (Пашкова В.С., Пашков О.М.)

·        Адвокація: представлення інтересів бібліотек (Загуменна В.В.. Барабаш С.І.)

·        Технології веб 2.0 для бібліотек і користувачів:нові можливості розвитку середовища (Якушко Т.О.)

Питання  змісту бібліотечної освіти обговорювалися також під час круглого столу «Міжнародні програми і проекти. Проекти у розвитку змісту бібліотечної освіти та майбутнє бібліотечної професії», який був проведений за ініціативою та спільно з представниками IREX (програма «Бібліоміст»).

Учасники навчання ознайомилися з підходами ІПО НАКККіМ по роботі з базами практики і побували на екскурсіях в Національній парламентській бібліотеці України, Національній бібліотеці України імені В.І.Вернадського, Науковій бібліотеці Національного університету «Києво-Могилянська академія», Державній бібліотеці України для юнацтва, де на практиці розглянули конкретні теми модулів.

Див фото