У листопаді 2012 року в ГТЦ пройшли навчання - бібліотекарі Іванівського р-ну Київської області, переможці 3 раунду конкурсу програми «Бібліоміст»

Учасниками навчання, крім бібліотекарів, переможців 3 раунду конкурсу програми «Бібліоміст» - 5 осіб, що вже пройшли у ГТЦ навчання з проблем «Основи комп’ютерної грамотності. Основи роботи в Інтернеті для бібліотечних працівників» (1 модуль) та «Нова бібліотечна послуга: використання інформаційних технологій та Інтернету в бібліотеці» (2 модуль) були й інші бібліотекарі Іванівського району. Загалом – 20 осіб.

Учасники навчання розглянули проблеми «Інноваційні механізми розвитку бібліотек, стратегічне планування в бібліотеках», «Фандрейзинг як джерело додаткового фінансування бібліотек», «Програмний і проектний підходи до розвитку бібліотечної сфери», «Основи лідерства та командного підходу в кадровому менеджменті», «Маркетинг як частина управлінської діяльності. Функції маркетингу в бібліотечній сфері», «Класифікація інформаційних продуктів, послуг бібліотек з переорієнтацією на серсвісність обслуговування», «Адвокація як система захисту інтересів бібліотек, бібліотечних фахівців і користувачів», «Соціальне партнерство: концепція, сучасний стан, перспективи».

Навчання проходило жваво, у діалозі викладачів та бібліотекарів, бібліотекарі працювали в малих групах, робили презентації, виступали опонентами та прихильниками командних ідей.  

Тренерами з проблеми були Хіміч Я.О., Сошинська Я.Є., Загуменна В.В. та Шевченко І.О.

Див. фото