05 – 06 листопада 2012 р. на базі ГТЦ пройшов тренінг-семінар для бібліотечних працівників публічних бібліотек м. Києва та Київської області «Проектна діяльність бібліотек. Як писати та реалізовувати проекти».

Мета тренінгу – ознайомлення учасників навчання з можливостями проектної діяльності для бібліотек і бібліотекарів, стимулювання до написання та реалізації проектів, участі в конкурсах програми «Бібліоміст».

Оскільки, на час проведення тренінгу, програмою «Бібліоміст» було оголошено новий - четвертий раунд конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг на основі безкоштовного доступу до інтернету», то програма тренінг-семінару передбачала насамперед, ознайомлення з матеріалами сайту програми «Бібліоміст» - «Який конкурс підходить для моєї бібліотеки? Умови конкурсу та інструкції по заповненню заявки тощо».

Працюючи в малих групах, учасники навчання на практиці розбирали питання, пов’язані з ключовими складовими проекту: обґрунтування потреби, завдання та цільові групи, план реалізації нових послуг, популяризація нових послуг, очікуванні результати тощо».

Серед тем, що розглядалися під час навчання також були «Менеджмент та моніторинг проекту бібліотеки. Що необхідно для ефективної реалізації проекту», «Особистісний фактор та командна робота в проектній діяльності».

Тренерами з проблеми були: Хіміч Я.О. та Шевченко І.О.

Див. фото