22 – 26 жовтня 2012 р. ГТЦ на базі Міської централізованої бібліотечної системи (МЦБС), м. Бориспіль пройшло навчання для переможців 3 раунду конкурсу програми «Бібліоміст» - бібліотекарів МЦБС м. Бориспіль, Бориспільської міської дитячої бібліотеки та бі

ГТЦ на базі Міської централізованої бібліотечної системи (МЦБС), м. Бориспіль пройшло навчання для переможців 3 раунду конкурсу програми «Бібліоміст» - бібліотекарів МЦБС м. Бориспіль, Бориспільської міської дитячої бібліотеки та бібліотеки-філії мікрорайону Бориспільський, а також бібліотекарів Васильківського р-ну Київської області, з проблеми «Інноваційні зміни в бібліотеці на основі проектного, кадрового менеджменту та ініціативної діяльності бібліотек»

Учасники навчання розглянули таки питання як «Інноваційні механізми розвитку бібліотек, стратегічне планування в бібліотеках», «Маркетинг як частина управлінської діяльності. Функції маркетингу в бібліотечній сфері», «Класифікація інформаційних продуктів, послуг бібліотек з переорієнтацією на серсвісність обслуговування», «Фандрейзинг як джерело додаткового фінансування бібліотек», «Програмний і проектний підходи до розвитку бібліотечної сфери», «Основи лідерства та командного підходу в кадровому менеджменті», «Адвокація як система захисту інтересів бібліотек, бібліотечних фахівців і користувачів», «Соціальне партнерство: концепція, сучасний стан, перспективи».

Навчання проходило з використанням інтерактивних методів навчання та можливостей Інтернет технологій.

Тренерами з проблеми були Хіміч Я.О., Сошинська Я.Є., Загуменна В.В. та Барабаш С.І

Див. фото