15 – 19 жовтня 2012 р. на базі ГТЦ пройшло навчання з проблеми «Нова бібліотечна послуга: використання інформаційних технологій та Інтернету в бібліотеці».

Учасники навчання - бібліотекарі Київської області, переможці 3 раунду конкурсу програми «Бібліоміст» (МЦБС м. Бориспіль та Васильківського р-ну).

Серед тем навчання: «Роль Інтернету у глобалізації інформаційного простру та проблеми вільного доступу до інформації», «Інтернет–доступ як бібліотечна послуга», «Інтелектуальна власність та авторське право в Інтернеті: відповідальність бібліотеки і бібліотекаря», «Інформаційні ресурси Інтернету. Критерії оцінки інформаційних ресурсів Інтернет», «Бібліотечні ресурси Інтернет. Веб-сайт бібліотеки – призначення, вимоги» тощо.

Крім лекційних та практичних занять, що проходили безпосередньо у комп’ютерному класі ГТЦ, учасникам навчання були запропоновані й виїзні заняття, зокрема, бібліотекарі мали змогу ознайомитися з діяльністю Інтернет центру Публічної бібліотеки ім. Лесі Українки м.Києва та побувати у інформаційно-ресурсному центрі Посольства США в Україні.

Тренерами з проблеми були Боднар Г.В., Мороз Г.М., Пашков О.М., Чьочь В.В., Тригубченко О.П. та Шевченко І.О.

Див. фото