08 – 12 жовтня 2012 р. на базі ГТЦ пройшло навчання з проблеми «Основи комп’ютерної грамотності. Основи роботи в Інтернеті для бібліотечних працівників»

Учасники навчання - бібліотекарі Київської області, переможці 3 раунду конкурсу програми «Бібліоміст» (філіали МЦБС м. Бориспіль та Іванківський р-н). Це був перший обов’язковий модуль їх навчання.

Серед тем навчання: «Комп’ютер як інформаційна система», «Операційна система Windows 7. Організація комп’ютерної безпеки та захисту інформації.», «Офісне програмне забезпечення (MS Office 2010): текстовий процесор MS Word, табличний процесор MS Excel, програма створення слайдових презентацій MS PowerPoint», а також «Основи роботи в Інтернеті для бібліотечних працівників» тощо.

Слід зазначити, що як і в попередній групі, рівень підготовки учасників навчання був різним (включаючи відсутність будь-яких навичок роботи на комп’ютері та наявність психологічного бар’єру по відношенню до техніки) і вимагав максимального використання диференційованого підходу як при наданні завдань для практичної роботи так і під час викладання (пояснення) лекційного матеріалу.

Вироблення практичних навичок користування комп’ютерними програмами – основне завдання даного модулю з яким учасники навчання успішно впоралися.

Тренерами з проблеми були Боднар Г.В., Тригубченко О.П., Хіміч Я.О., Шевченко І.О.

Див. фото