01 - 05 жовтня 2012 р. на базі ГТЦ пройшло навчання з проблеми «Основи комп’ютерної грамотності. Основи роботи в Інтернеті для бібліотечних працівників»

Учасники навчання - бібліотекарі Київської області, переможці 3 раунду конкурсу програми «Бібліоміст» (МЦБС м. Бориспіль та Васильківський р-н). Це був перший обов’язковий модуль їх навчання.

Серед тем навчання: «Комп’ютер як інформаційна система», «Операційна система Windows 7. Організація комп’ютерної безпеки та захисту інформації.», «Офісне програмне забезпечення (MS Office 2010): текстовий процесор MS Word, табличний процесор MS Excel, програма створення слайдових презентацій MS PowerPoint», а також «Основи роботи в Інтернеті для бібліотечних працівників» тощо.

Слід зазначити, що рівень підготовки учасників навчання був різним від першого практичного знайомства з комп’ютером до володіння навичками на рівні «впевненого користувача». Таким чином, викладачам доводилося максимально використовувати диференційований підхід при наданні завдань для практичної роботи.

Практичне засвоєння матеріалу та вироблення практичних навичок користування комп’ютерними програмами – основне завдання даного модулю з яким і викладачі – тренери і учасники навчання успішно впоралися.

Тренерами з проблеми були Боднар Г.В., Тригубченко О.П., Хіміч Я.О., Шевченко І.О.

Див. фото