У лютому 2012 року з 6 по 17 лютого 2012 року на базі ГТЦ пройшли навчання працівники дитячих бібліотек м.Києва.

У лютому 2012 року з 6 по 17 лютого 2012 року на базі ГТЦ пройшли навчання працівники дитячих бібліотек м.Києва. Проблема навчання «Інтелектуальна свобода та доступність інформації в демократичному суспільстві. Етика бібліотечного працівника».

Дитячі бібліотеки, це специфічні публічні бібліотеки, головно категорією користувачів яких є діти, тому, такі питання, як «Концепція інтелектуальної свободи», «Доступність інформації та розширення функцій бібліотеки в умовах переходу до суспільства знань», «Бібліотека та цензура», «Конфіденційність у бібліотечно-інформаційному обслуговуванні» викликали жваве обговорення.

Навчання відбувалося протягом двох тижнів – 72 навчальні години, що дозволило розглянути також питання безпосередньо пов’язані з діяльністю дитячих бібліотек – «Нові підходи до організації обслуговування читачів- дітей: світовий досвід» та «Дитяча бібліотека в соціокультурному середовищі», ознайомитися з сайтами дитячих бібліотек України та оцінити їх.

Учасники навчання відвідали Національну бібліотеку України для дітей та Державну бібліотеку України для юнацтва.

Навчання проводили: Шевченко І.О., Хіміч Я.О., Сошинська Я.Є., Сопова Т.П., Романюк О.М, Пашкова В.С., Пашков О.М., Загуменна В.В., Торлін І.Г., Шамаріна Т.В., Якушко Т.О., Кулик Є.В.