Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: нові вимоги», 22-25.02.2012, смт.Славське, Львівська обл.

За проектом Головного тренінгового центру для бібліотекарів 22- 25 лютого 2012 року у смт. Славське (Львівської області), планується проведення ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції для тренерів та координаторів ТЦ «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: нові вимоги».

Для відбору учасників конференції та складання програми, просимо координаторів та тренерів РТЦ, заповнити «Анкету учасника». Заповнену анкету учасника слід надіслати на адресу yakhim@ukr.net  Ярославі Хіміч до 15 січня 2012 року.

Квот на представництво РТЦ на конференції не має. Загальна кількість учасників обмежена бюджетом проекту. Відбір учасників (їх кількість та персональний склад залежатиме від виявленої аплікатами активності та креативності, готовності до активної участі в організації заходів конференції (особливу увагу буде звернено на зміст п.5 анкети).

Зверніть увагу, що за проектом, ГТЦ сплачує усі витрати по перебуванню учасників конференції у смт. Славське – проживання, харчування, оренда конференц-залів, роздаткові матеріали тощо. Учасники  сплачують витрати на проїзд.

Чекаємо на ваші анкети. Сподіваємося, що ІІ Всеукраїнська науково-практичної конференції для тренерів та координаторів ТЦ буде успішною, інноваційною, креативною, змістовною та корисною.