З 07 по 28 грудня 2011 року ГТЦ провів дистанційне навчання для працівників публічних бібліотек м. Києва

З 07 по 28 грудня 2011 року ГТЦ провів дистанційне навчання для працівників публічних бібліотек м. Києва за кусами:

«Інноваційні зміни в бібліотеці на основі проектного, кадрового менеджменту та ініціативної діяльності бібліотек»  (тьютор Хіміч Я.О.)

«Нова бібліотечна послуга: використання інформаційних технологій та Інтернету в бібліотеці» (тьютор Шевченко І.О.).

Навчання відбувалося у дистанційному середовищі «Дистанційне навчання у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв» за адресою http://e-osvita.org.ua/ - Курси для слухачів інституту післядипломної освіти – Для слухачів ІПО бібліотечних категорій (вхід лише за паролем).

Очна - установча частина навчання - відбулася на базі ГТЦ 07 грудня 2011 року. Бібліотекарі, які будуть навчатися дистанційно, мали можливість особисто познайомитися зі своїми тьюторами, спілкування з якими продовжиться у дистанційному (віртуальному) режимі, пройти реєстрацію в системі дистанційного навчання, ознайомитися з особливостями роботи в середовищі - як працювати з сайтом, основне меню тощо, пройти вхідне тестування.

28 січня 2011 року учасники знов прибули до ГТЦ на очну сесію, на якій висловили свої враження про навчання, обмінялися досвідом роботи в дистанційному середовищі, пройшли вихідне тестування, склали залік та отримали посвідчення про підвищення кваліфікації.

Див. фото