14 – 19 листопада 2011 року Проблема - «Інноваційні зміни в бібліотеці на основі проектного, кадрового менеджменту та ініціативної діяльності бібліотек»

14 – 19 листопада 2011 року на базі Бородянської ЦРБ пройшло навчання бібліотечних працівників - переможців 2 раунду конкурсу програми «Бібліоміст» (Бородянський район Київської області). Проблема навчання - «Інноваційні зміни в бібліотеці на основі проектного, кадрового менеджменту та ініціативної діяльності бібліотек» (Модуль 3).

Тренерами були Хіміч Я.О. та Сошинська Я.Є.

Під час навчання були розглянуті питання "Інноваційні механізми розвитку бібліотек, стратегічне планування в бібліотеках", "Маркетинг як частина управлінської діяльності. Функції маркетингу в бібліотечній сфері", «Класифікація інформаційних продуктів, послуг бібліотек з переорієнтацією на серсвісність обслуговування», «Фандрейзинг як джерело додаткового фінансування бібліотек", "Програмний і проектний підходи до розвитку бібліотечної сфери», «Соціальне партнерство: концепція, сучасний стан, перспективи» тощо. Однак, оскільки учасники навчання - переможці конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» програми «Бібліоміст», основні наголоси у навчанні робилися насамперед на ефективну реалізацію проектної діяльності.

Див. фото