2, 3 листопада 2011 року Головним тренінговим центром для бібліотекарів були проведені додаткові одноденні тренінги для бібліотекарів м.Києва та Київської області

2, 3 листопада 2011 року Головним тренінговим центром для бібліотекарів також були проведені додаткові одноденні тренінги для бібліотекарів м.Києва та Київської області «Програмний і проектний підходи до розвитку бібліотечної сфери».

Проведення тренінгів було ініційовано ГТЦ та підтримано програмою «Бібліоміст», і було пов’язане з тим, що у жовтні 2011 року програма «Бібліоміст» оголосила третій раунд конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» http://www.bibliomist.org/ua/konkursy/konkurs-organizatsiji-vilnogo-dostupu/337-konkurs-organizatsiji-vilnogo-dostupu. Досвід перших двох раундів показав низьку активність м.Києва та Київської області у написанні проектів, особливо у порівнянні з іншими регіонами. Тому, перед тренером ГТЦ Ярославою Хіміч та менеджером тренінгових центрів програми «Бібліоміст» Олена Башун, стояло завдання, ще раз пояснити переваги проектної діяльності бібліотек, навчити методиці написання проекту, показати, яким чином слід визначати та обґрунтовувати проблему, визначати цільову аудиторію, розробляти план реалізації нових послуг/заходів, популяризувати нові послуги, визначати якісні та кількісні результати  проектної діяльності тощо.

Кількість заявок на конкурс від бібліотек м.Києва та Київської області стане своєрідним індикатором ефективності, зокрема й цього семінару.

Бажаємо бібліотекарям успіхів у їх проектній діяльності.

Див. фото