3 – 7 жовтня 2011 року Проблема - «Нова бібліотечна послуга: використання інформаційних технологій та Інтернету в бібліотеці»

3 – 7 жовтня 2011 року в ГТЦ на базі Інституту післядипломної освіти НАКККіМ пройшло навчання з проблеми «Нова бібліотечна послуга: використання інформаційних технологій та Інтернету в бібліотеці» (Модуль 2).

Учасниками навчання були бібліотекарі Київської області, переможці 2 раунду конкурсу програми «Бібліоміст» (Броварський та Бородянський райони).

Навчання проводили тренери ГТЦ - Шевченко І.О., Хіміч Я.О., Мороз Г.М., Сошинська Я.Є

Під час навчання бібліотекарі розглянули питання «Роль Інтернету у глобалізації інформаційного простру та проблеми вільного доступу до інформації», «Інтернет–доступ як бібліотечна послуга», «Інформаційні ресурси Інтернету. Критерії оцінки інформаційних ресурсів Інтернет», «Менеджмент електронних ресурсів у бібліотеці», Інтелектуальна власність та авторське право в Інтернеті: відповідальність бібліотеки і бібліотекаря тощо.

Крім навчання на базі ГТЦ, відбулися також виїзні заняття, зокрема навчання з проблеми «Бібліотечні ресурси Інтернет. Веб-сайт бібліотеки – призначення, вимоги», тренер ГТЦ Хіміч Я.О. проводила на базі бібліотеки ім. В.В.Маяковського Дніпровського району м.Києва, а теми «Автоматизовані інформаційно-бібліотечні системи (АІБС) як інструмент створення електронних ресурсів», «Менеджмент електронних ресурсів у бібліотеці» тренер ГТЦ, зав. відділу НІТ Публічної бібліотеки ім. Лесі Українки Мороз Г.М. пояснювала колегам у стінах Інтернет-центру рідної бібліотеки.

У свої відгуках про навчання, бібліотекарі зазначили, що подібні виїзди є не лише дуже цікавими, а й корисними в плані вивчення досвіду колег.

Див. фото