17 – 21 жовтня 2011 року Проблема – «Технології Веб 2.0 для бібліотек і користувачів: нові можливості розвитку бібліотечного середовища»

17 – 21 жовтня 2011 року в ГТЦ на базі Інституту післядипломної освіти НАКККіМ пройшло навчання з проблеми «Технології Веб 2.0 для бібліотек і користувачів: нові можливості розвитку бібліотечного середовища» (модуль 6). Учасниками навчання були бібліотекарі публічних бібліотек м. Києва. Що до тренерів з проблеми, то, крім авторів розробників програми модулю – Якушко Т.О. та Ярошенко Т.О., навчання проводили тренери ГТЦ - Боднар Г.В., Виноградова Л.Г., Кулик Є.В., які раніше пройшли у ГТЦ тренінг для тренерів за даною проблемою

Під час навчання розглядалися теми «Web 2.0 в бібліотеках як інструмент управління знаннями», «Сіндикація вікі технології. Вікіпедія», «Соціальні геосервіси», «Фото-відео сервіси», «Блоги та соціальні мережі», «Відкриті електронні архіви (депозитарії) та відкриті електронні журнали» тощо.

Оскільки вивчення даного модулю передбачає переважно практичну роботу у мережі Інтернет, то навчання проходило на базі комп’ютерного Інтернет класу ГТЦ, а також у Інтернет-центрі Державної бібліотеки України для юнацтва. Крім того, бібліотекарі мали змогу ознайомитися з діяльністю наукової бібліотеки Національного університету «Києво-Могилянська академія», на базі якої, директор бібліотеки Ярошенко Т.О. провела навчання за темою «Відкриті електронні архіви (депозитарії) та відкриті електронні журнали».