Всеукраїнська конференція “Сучасна безперервна бібліотечно-інформаційна освіта: нові вимоги”, 25.02-28.02.2014, смт.Славське, Львівська обл.

За проектом Головного тренінгового центру для бібліотекарів (ГТЦ) 25.02-28.02.2014 р. у смт. Славське Львівської області планується проведення Всеукраїнської конференції для тренерів та координаторів тренінгових центрів (ТЦ), директорів ОУНБ «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: нові вимоги».

Для відбору учасників Конференції та складання програми, просимо директорів ОУНБ, координаторів та тренерів регіональних тренінгових центрів (РТЦ) заповнити «Анкету учасника». Заповнену анкету учасника слід надіслати на адресу yakhim@ukr.net  Ярославі Хіміч до 30 січня 2013 року.

Надсилаючи заповнену анкету, у темі повідомлення вкажіть «анкета на Славське 2014», зверніть увагу і на назву файлу. Для зручності аналізу та узагальнення, просимо у назві вказати місто та прізвище апліканта, наприклад Київ_Хіміч, чи  Kyiv_Khimich

Квот на представництво РТЦ на Конференції немає. Загальна кількість учасників обмежена бюджетом проекту. Відбір учасників (їх кількість та персональний склад) залежатиме від виявленої аплікантами активності та креативності, готовності до активної участі в організації заходів Конференції (особливу увагу буде звернено на зміст п.5 анкети).

Зверніть увагу, що за проектом ГТЦ сплачує усі витрати з перебування учасників Конференції у смт. Славське – проживання, харчування, оренда конференц-залів, роздаткові матеріали тощо. Учасники  сплачують витрати на проїзд.

Також відкрита реєстрація для всіх бажаючих взяти участь у Конференції за умови сплати благодійного пожертвування на рахунок УБА у розмірі 2 800 грн. Реєстраційний внесок покриває проживання, харчування, організаційні витрати, роздаткові матеріали та підготовку сертифікатів. Проїзд до місця проведення Конференції учасник сплачує самостійно.

Чекаємо на Ваші анкети. Сподіваємося, що Всеукраїнська конференція для тренерів та координаторів ТЦ буде успішною, інноваційною, креативною, змістовною та корисною.