Звітно-виборна конференція Харківського обласного відділення Асоціації

21 березня 2023 року відбулась звітно-виборна конференція Харківського обласного відділення ВГО Українська бібліотечна асоціація. Захід пройшов онлайн на платформі ZOOM. Учасники заслухали та затвердили звіт Президії про діяльність відділення у 2019 – 2023 роках, з яким виступила Голова відділення Людмила Глазунова, та звіт Ревізійної комісії.

Conf Kharkiv1

Варто підкреслити, що незважаючи на усі виклики цього періоду, активними членами Української бібліотечної асоціації у Харківській області було багато зроблено для розвитку бібліотек Харківщини, реалізовано чимало проєктів, проведено конкурси і поширено інноваційний досвід. Але повномасштабне вторгнення росії спричинило багато руйнувань, бо Харківщина постійно обстрілюється ворогом, а частина області тривалий час знаходилась в окупації. Тож є над чим працювати у напрямі відновлення.

Conf Kharkiv2

Наразі члени відділення активно задіяні в мультиплатформному проєкті “Бібліотеки Харківщини в умовах воєнного стану” і чітко розуміють, що саме на цьому переломному історичному етапі бібліотеки трансформуються у пришвидшеному темпі, стають місцем творення сучасної культури українського народу, центром життєдіяльності громад і спільнот, простором для співпраці та нових відкриттів, платформою для виходу в інші контексти.

Conf Kharkiv3

На Конференції обрано новий склад Президії відділення, до якої увійшли:

  • Наталя Петренко, директорка Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка – Голова Харківського ОВ ВГО Українська бібліотечна асоціація;
  • Наталя Шостко, директорка Харківської ОУНБ;
  • Алла Соляник – проректорка з наукової роботи Харківської державної академії культури, докторка педагогічних наук, професорка;
  • Антоніна Тіщенко – провідна бібліотекарка Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка, секретарка відділення;
  • Ірина Киричок – директорка Наукової бібліотеки Харківського національного медичного університету;
  • Валентина Лупицька – завідувачка сектору прогнозування та інновацій ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей»;
  • Оксана Фоменко – завідувачка бібліотеки відокремленого структурного підрозділу «Харківський фаховий коледж харчової промисловості Державного біотехнологічного університету».

До складу Ревізійної комісії обрано Ларису Семененко, завідувачку відділу електронних ресурсів Науково-технічної бібліотеки Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та Світлану Передерій, директорку Центральної міської бібліотеки ім. В. Г. Бєлинського ЦБС Шевченківського району міста Харкова.

Дякуємо колегам з Харківщини за мужність, стійкість, професійність і разом працюємо на Перемогу!