План роботи ВГО Українська бібліотечна асоціація на 2023 рік

Шановні індивідуальні члени ВГО Українська бібліотечна асоціація, представники регіональних відділень, секцій та офіційні партнери!

Президія Асоціації на своєму останньому засіданні 14 березня затвердила План роботи на 2023 рік. Він розкриває наші стратегічні напрями та цілі, враховує наявні інтелектуальні, часові та фінансові ресурси, ініціативи та спроможності наших відділень і секцій, відображає реалії воєнного часу.

Впевнені, що усі члени та партнери ВГО Українська бібліотечна асоціація знайдуть у Плані роботи заходи, до яких ви можете долучитися на всеукраїнському чи регіональному рівнях або гнучко адаптувати їх до ваших умов, планів та очікувань у поточному році.

52611534439 d5e139c829 c

Для реалізації у 2023 році необхідного та задуманого, просимо підтримати Українську бібліотечну асоціацію річними добровільними пожертвуваннями та будемо раді новим членам і партнерам.

Як стати індивідуальним членом Асоціації читайте тут.

Як стати офіційним партнером Асоціації читайте тут.

Усі дійсні члени Асоціації отримують email-розсилку на свої індивідуальні адреси електронної пошти. Якщо ви з якихось причин її не отримуєте, просимо вас з'ясувати це питання з вашим регіональним відділенням Асоціації або з Виконавчим офісом.

Отже, спільно втілюємо наші плани в життя та наближаємо нашу Перемогу!