День народження Української бібліотечної асоціації 2023

1 лютого 2023 р.

День народження Української бібліотечної асоціації

Нам – 28 років

Українська бібліотечна асоціація – Твоя бібліотека – Твоя країна

Дорогі друзі, партнери, однодумці, шанувальники!

Запрошуємо вас спільно відзначити наш День народження!

hbula

Долучайтесь до відеочеленджу «Мій рік незламності разом з Українською бібліотечною асоціацією»

2022 рік кожен з нас прожив по-різному. Та є те, що нас об’єднує: єдине на всіх бажання і віра в нашу Перемогу. Саме це бажання і віра тримають нас увесь цей час, не дають зламатися і надихають, аби щодня працювати і наближати Перемогу. І, звісно, на цьому шляху нам усім потрібна підтримка одне одного.

Минулий рік  став роком незламності, коли ми ще раз переконалися в силі нашої спільноти – усієї родини Української бібліотечної асоціації.

Якщо вам є за що і кому подякувати в Українській бібліотечній асоціації – нехай це буде конкретна людина чи вся спільнота – зробіть це! Адже День народження – гарна для цього нагода.

Запишіть коротке відео (камера або смартфон) – до 1 хвилини, в якому поділіться, як ви прожили цей рік з Українською бібліотечною асоціацією, з 20 до 30 січня 2023 року надішліть відео на електронну адресу info@ula.org.ua та поділіться ним на своїй сторінці у Фейсбук з хештегами #unbreakable_with_ULA і #незламні_з_УБА, а також відмітьте в дописі ваше місце перебування @Українська бібліотечна асоціація/Ukrainian Library Association

Із надісланих вами електронною поштою відео ми змонтуємо відеопривітання, яке розмістимо на нашій сторінці у Фейсбук.

Технічні вимоги до відео: горизонтальний формат, тривалість – до 1 хвилини, мова – українська або англійська.

 

Візьміть участь у Благодійному розіграші «Всі свої» на підтримку бібліотекарів, які потрапили у складні життєві умови

Бібліотечна спільнота завжди підтримає тих, хто потрапив у скруту. Це відчули не на словах всі, хто отримав фінансову та/або матеріальну допомогу від Фонду підтримки бібліотекарів. Цей Фонд ВГО Українська бібліотечна асоціація створила у березні 2022 року спільно з нашим партнером Благодійним фондом «Бібліотечна країна», аби підтримати бібліотекарів, які потрапили у складні життєві умови внаслідок повномасштабного вторгнення Росії в Україну. На жаль, ми не можемо швидко надати допомогу всім, хто цього потребує, оскільки заявок набагато більше, ніж ресурсів. Однак ми постійно працюємо над тим, щоб залучати фінанси до цього Фонду та підтримати наших колег у складних життєвих обставинах.

Тож ми оголошуємо Благодійний розіграш «Всі свої», який відбудеться у Фейсбук на сторінці Української бібліотечної асоціації.

Розігруватимуться 28 призів, адже УБА виповнюється 28 років! Це значки, брелки, інша сувенірна продукція Української бібліотечної асоціації та офіційних партнерів Асоціації.

Умови розіграшу

Той, хто хоче взяти участь у розіграші, має перерахувати з 20 до 30 січня 2023 року благодійний внесок на рахунок Української бібліотечної асоціації з позначкою в призначенні платежу «Добровільне пожертвування для Фонду підтримки бібліотекарів». Внесок повинен бути не менше 200 грн.

На Фейсбук-сторінці Української бібліотечної асоціації буде розміщено допис із зображеннями лотів розіграшу. Той, хто перерахував благодійний внесок до 30 січня, надсилає на електронну адресу Виконавчого офісу УБА info@ula.org.ua квитанцію про перерахування коштів.

28 переможців розіграшу будуть визначені 1 лютого за допомогою https://www.random.org/ і отримають приз за номером (від 1 до 28), який відповідатиме їхньому номеру в списку Рандом. Відеозапис розіграшу буде розміщено на Фейсбук-сторінці Української бібліотечної асоціації.

Призи будуть надіслані переможцям Новою поштою або Укрпоштою (за вибором) за рахунок отримувача після 10 лютого.

Всі зібрані кошти будуть перераховані у Фонд підтримки бібліотекарів, які потрапили у складні життєві умови, та розподілені між бібліотекарями, які подали заявки.  

Звіт про зібрані кошти та їхнє використання буде опубліковано на сайті та Фейсбук-сторінці Української бібліотечної асоціації до 1 березня 2023 року.

Реквізити для перерахування благодійного внеску:

Всеукраїнська громадська організація Українська бібліотечна асоціація

Код ЄДРПОУ 21656118

р/р UA323226690000026009300707836

ГУ по м.Києву та Київській області АТ «Ощадбанк»

МФО 322669

Призначення платежу «Добровільне пожертвування для Фонду підтримки бібліотекарів».

 

Приходьте на Ранкову каву з Українською бібліотечною асоціацією

Коли: 1 лютого 2023 р., середа, 10:00-12:00

Де: онлайн, на сторінці Української бібліотечної асоціації у Фейсбук.

Модераторки:

  • Вероніка Селега, засновниця ГО «Бібліотека майбутнього»
  • Тетяна Гранчак, членкиня Президії ВГО Українська бібліотечна асоціація

Минулого року в День народження Української бібліотечної асоціації ми вже зустрічалися з вами на ранковій каві з активом нашої громадської організації. Нехай це буде нашою новою традицією: розпочинати ранок Дня народження нашої спільноти за кавою та відвертою розмовою.

В Українській бібліотечній асоціації ми разом прожили складний 2022 рік та увійшли в не менш складний 2023. Ми об’єднуємося заради нашої спільної мети у протистоянні російській агресії та наближенні нашої Перемоги. Незважаючи на обставини, а часто і всупереч обставинам, бібліотечна спільнота демонструє свою ініціативність і спроможність.

Адже Українська бібліотечна асоціація – це відкрита дієва спільнота професіоналів, об’єднаних задля розвитку людського потенціалу та громадянського суспільства, і це ми робимо через розбудову бібліотечної справи. Ми пропонує активним бібліотекарям та керівникам, готовим до змін, інноваційну платформу спільнодії для мобілізації зусиль і подолання наслідків війни, для розвитку та реалізації професійної спроможності і досягнення нової якості бібліотечної справи.

Цього разу поговоримо про те, як ми прожили цей рік? Як живемо зараз? Які маємо мрії на майбутнє? Що робимо для того, щоб вони втілилися в життя? Як в усьому цьому бере участь Українська бібліотечна асоціація?

Про це говоритимемо неформально «без краваток» за кавою з активом та партнерами Української бібліотечної асоціації. Отож, готуйте каву ‒ будемо спілкуватися, ділитися емоціями та підтримкою!

Відзначай День народження Української бібліотечної асоціації разом з нами! Долучайся до нашої спільноти! Разом до Перемоги! Українська бібліотечна асоціація – Твоя бібліотека – Твоя країна!