Членство у ВГО Українська бібліотечна асоціація у 2023 році

Шановні індивідуальні члени ВГО Українська бібліотечна асоціація та офіційні партнери!

Ми разом з вами мужньо вистояли у 2022 році, підтримали наших користувачів та одне одного в умовах воєнного стану, розвинули наші партнерства та започаткували нові проєкти.

Наш з вами воєнний досвід ще раз засвідчив, наскільки важливо бути згуртованими, ініціативними, креативними, гнучкими, поєднувати наші волонтерські ініціативи з пошуком необхідних ресурсів для здійснення програмної діяльності.

У листопаді 2022 року ми разом з вами обговорили і прийняли нашу нову Стратегію на 2022-2025 рр. І наразі розпочинаємо новий рік нашої самовідданої професійної роботи.

Для реалізації наших спільних планів, просимо у 2023 році підтримати Українську бібліотечну асоціацію річними добровільними пожертвуваннями.

TrudKniga18

За рішенням Президії Асоціації розмір добровільних пожертвувань у 2023 році складає:

  • для індивідуальних членів ВГО Українська бібліотечна асоціація – від 150 гривень на 2023 рік,
  • для індивідуальних членів-студентів – від 50 гривень на 2023 рік,
  • для офіційних партнерів ВГО Українська бібліотечна асоціація (бібліотечні установи) – від 500 гривень на 2023 рік,
  • для офіційних партнерів ВГО Українська бібліотечна асоціація (громадські та інші неприбуткові організації) – від 1000 гривень на 2023 рік,
  • для офіційних партнерів ВГО Українська бібліотечна асоціація (підприємці, інші комерційні організації) – від 2000 гривень на 2023 рік.

Вступити до Асоціації або продовжити своє членство у ній ви можете через Виконавчий офіс ВГО Українська бібліотечна асоціація (для всіх охочих зі всієї України та інших країн) або через регіональні відділення Української бібліотечної асоціації.

Продовжити членство/партнерство через Виконавчий офіс ви можете шляхом банкiвського переказу на рахунок ВГО Українська бібліотечна асоціація (з будь-якого банку України).

Банкiвськi реквiзити Асоціації для сплати добровільних пожертвувань:

Всеукраїнська громадська організація Українська бібліотечна асоціація

Код ЄДРПОУ 21656118

р/р UA323226690000026009300707836

ГУ по м.Києву та Київській області АТ «Ощадбанк»

МФО 322669

Призначення платежу: добровільні пожертвування від індивідуального члена (офіційного партнера) Асоціації за 2023 р. ____________ (ПІБ або назва установи).

Прохання надсилати копію платіжних доручень (квитанцій) на електронну адресу Асоціації: info@ula.org.ua

Щоб стати членом ВГО Українська бібліотечна асоціація, вам необхідно заповнити заяву, зісканувати її та разом із копією платіжного документа про сплату добровільного пожертвування надіслати на електронну адресу Асоціації: info@ula.org.ua.

Про переваги індивідуального членства в Українській бібліотечній асоціації Ви можете прочитати тут.

Як стати офіційним партнером Асоціації читайте тут.

Усі дійсні члени Асоціації отримують email-розсилку на свої індивідуальні адреси електронної пошти. Якщо ви з якихось причин не отримуєте email-розсилки, просимо вас з'ясувати це питання з вашим регіональним відділенням Асоціації або з Виконавчим офісом.

Раді співпрацювати з вами у 2023 році і разом наближати нашу Перемогу!