Запрошуємо на онлайн-марафон «Жінка-лідерка в цифровому просторі»

13 грудня 2022 року з 12:00 до 16:15 проходитиме онлайн-марафон “Жінка-лідерка в цифровому просторі”. Захід відбудеться в межах співпраці Google Україна та Міністерства цифрової трансформації України, національного проєкту Дія.Цифрова освіта, структури ООН Жінки у партнерстві з Українською бібліотечною асоціацією за виконання Академією цифрового розвитку й підтримки Міністерства закордонних справ Канади.

Метою заходу є посилення спроможності й упевненості жінок в користуванні цифровими пристроями та послугами.

trstrdry

Головні теми онлайн-марафону:

  • Цифрова грамотність для подолання викликів, спричинених пандемією та війною;
  • Лідерство жінок, як цифрових менеджерів громад під час війни;
  • Опанування різних цифрових навичок за допомогою національного проєкту Дія.Цифрова освіта;
  • Формування базових цифрових навичок жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах;
  • Навчальні сесії щодо налаштування мобільних пристроїв, пошуку та установки застосунків, використання онлайн-ресурсів для навчання, організація ефективної комунікації, отримання цифрових послуг онлайн.

Структура події передбачає різні активності для взаємодії під час онлайн-сесій (онлайн-доповіді та дискусії), а також можливість ознайомитися із записами та взяти участь у розіграші подарунків за підсумками події. Охочі зможуть узяти участь в онлайн-трансляціях різних сесій заходу відповідно до програми, а також поспілкуватися наживо під час інтерактивних перерв заходу.

ПРОГРАМА

Докладніше за покликанням. Трансляція за покликанням

Участь у марафоні – безоплатна. Для перегляду трансляцій реєструватися не потрібно. Усі матеріали та записи доповідей будуть опубліковані на сайті заходу.