Долучайтеся до проєкту "Всеукраїнська школа онлайн у бібліотеці"

Шановні колеги, ВГО Українська бібліотечна асоціація спільно з ГС “Освіторія” розпочинають проєкт "Всеукраїнська школа онлайн у бібліотеці".

photo 2022 11 22 16 34 38

Для долучення Вашої бібліотеки до проєкту пропонуємо ознайомитися з концептом проєкту та відповісти на декілька питань.

Концепт проєкту

В умовах війни росії проти України мільйони українських дітей не можуть повернутись до повноцінного навчального процесу. Чимало родин, які переїхали у відносно безпечне місце, обирають для своїх дітей альтернативні форми навчання: дистанційну, екстернатну, сімейну, і прагнуть, щоб вони були якісними. З 2019 року в Україні діє «Всеукраїнська школа онлайн» (ВШО) — перша і єдина державна національна платформа для змішаного і дистанційного навчання учнів 5-11 класів в Україні.

З початком війни, коли 60% дітей покинули власні домівки та школи, ВШО допомагає відновити повноцінний навчальний процес онлайн. Втім, враховуючи складну економічну ситуацію, пов’язану з війною, значна кількість батьків не можуть забезпечити своїх дітей необхідною технікою для навчання (комп’ютери, планшети) та стабільним доступом до мережі Інтернет.

Бібліотеки як Хаби цифрової освіти є тим місцем, де кожна людина може безкоштовно отримати цифрові послуги та доступ до мережі Інтернет. 

А тому запрошуємо бібліотеки долучитись до проєкту "Всеукраїнська школа онлайн у бібліотеці" та стати хабами, в яких учні отримають можливість відновити навчання та користуватись Всеукраїнською школою онлайн. Для бібліотекарів, які долучаться до проєкту, будуть проведені установчі вебінари, підготовлені та надані промоційні матеріали.  

Проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» реалізується громадською спілкою “Освіторія” у співпраці з Українським інститутом розвитку освіти та за підтримки Міністерства освіти та науки України, Міністерства цифрової трансформації України та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Ми розуміємо, що війна внесла свої корективи, і сьогодні з різних причин не всі бібліотеки, які входять до Мережі хабів цифрової освіти, здатні повноцінно надавати відвідувачам цифрові послуги.

Тому для оновлення інформації щодо спроможності Вашої бібліотеки бути партнером ВШО просимо Вас заповнити форму.