Конкурс для бібліотекарів та бібліотекарок України "Мислити як громадянин"

Запрошуємо бібліотечну спільноту взяти участь у Конкурсі та отримати безкоштовно в свою бібліотеку книжку Юло Вооглайда, відомого естонського інтелектуала, освітянина, соціолога та філософа "Мислити як громадянин. Посібник для тих, хто хоче мислити самостійно"!

img 62119 2 1

Що треба зробити?

  • Бути українськими бібліотекарем або бібліотекаркою;
  • Заповнити анкету;
  • Окрім контактних даних вам треба відповісти на три прості запитання. 

Серед усіх анкет жюрі обере 300 та надішле книжку у відповідні бібліотеки. 

Конкурс ініційовано Олегом Сербіним, директором Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича, членом Президії та головою Секції університетських бібліотек Української бібліотечної асоціації.

Конкурс проводиться за підтримки РОДОВІДшкола та Михайло Бардин.

Сьогодні, коли Україна виборює свою незалежність та відстоює загальнолюдські цінності, бібліотекарі, кожен на своєму місці, наближають нашу Перемогу.

Ми можемо зробити більше, щоб Україна після Перемоги була успішною європейською країною із розвиненим справедливим суспільством. 

Для цього Україні потрібно більше генералістів - системно мислячих людей, які здатні охопити цілісність та налагодити взаємозв'язки між частинами. 

Зробіть перший крок - отримайте безкоштовно в свою бібліотеку книжку Юло Вооглайда "Мислити як громадянин. Посібник для тих, хто хоче мислити самостійно"! Візьміть участь у Конкурсі «Мислити як громадянин», заповніть анкету.

Разом до Перемоги!