Звітно-виборна конференція Черкаського обласного відділення Української бібліотечної асоціації

26 травня 2022 року відбулася звітно-виборна конференція Черкаського обласного відділення Української бібліотечної асоціації.

Конференція пройшла в гібридному форматі та працювала на 4-х основних майданчиках.

Cherkassy RD 05 2022 1

Учасники заслухали та затвердили звіт Голови обласного відділення Капкаєвої Ліллі Павлівни про роботу організації за період з 2019 по 2021 роки, в якому пані Лілля окреслила основні здобутки громадської організації та стратегічні завдання на наступний період.

Cherkassy RD 05 2022 2

Про роботу ревізійної комісії Черкаського ОВ за 2019-2021 pоки звітувала її голова Зимовець Алла Юріївна.

Після звітування відбулися вибори нового керівного складу громадської організації. Головою ГО «Черкаське обласне відділення Української бібліотечної асоціації» обрано Дядик Людмилу Дмитрівну, директорку Черкаської ОУНБ ім. Тараса Шевченка.

Заступником Голови обрано Ушакову Лідію Володимирівну, директорку Черкаської обласної бібліотеки для дітей, а секретарем ‒ Римську Оксану Геннадіївну, провідного фахівця відділу автоматизації бібліотечних процесів та інформаційних технологій ЧОУНБ ім. Тараса Шевченка.

До складу Президії Черкаського ОВ також увійшли провідні бібліотечні фахівці Черкащини: Чорнобривець Валентина Михайлівна, Вітавська Наталія Дмитрівна, Мошенець Наталія Олександрівна, Шор Олена Львівна.

У роботі Конференції взяла участь віцепрезиденка ВГО Українська бібліотечна асоціація Світлана Моісєєва, яка від імені Президії та Президентки Оксани Бруй подякувала черкаським колегам за роботу та підтримку всеукраїнських ініціатив і побажала успіху та натхнення новообраному складу Президії Черкаського обласного відділення та його очільниці пані Людмилі.

Cherkassy RD 05 2022 3