Платформа «Культурний простір»: підтримка українського культурного продукту, творців та інституцій

Український культурний фонд запускає платформу «Культурний простір», призначену для підтримки української культури у надзвичайно складних умовах заради її збереження та посилення боротьби українців за свою незалежність.

Платформа допоможе зібрати інформацію про українських митців та мисткинь, про підприємства, установи та організації культурного сектору, які потрапили у скрутне фінансове становище через війну та потребують допомоги, які не мають можливості створювати та доносити до суспільства культурний продукт, але мають ідеї та проєкти, що підкреслюють культурну цінність української самоідентичності та можуть реалізовуватися під час воєнного стану та після перемоги України. 
EBC09D07 CAA6 43A6 BCE6 A56032E5FFAB

Це дозволить проаналізувати потребу українських митців та організацій, які здійснюють свою діяльність у сфері культури та креативних індустрій, надасть можливість сформувати не лише запит на потреби галузі у коштах та ресурсах, але й знайти можливості їх задовольнити.

До вашої уваги чотири форми для заповнення відповідно до напрямку:

Підтримка митців під час війни ‒ для митців та мисткинь, які потребують допомоги для відновлення своєї діяльності.

Потреба організацій під час війни ‒ для ФОП та організацій всіх форм власності, які потребують допомоги для відновлення діяльності.

Проєкти під час війни ‒ для ФОП та організацій всіх форм власності, які мають ідеї та проєкти, що можуть бути реалізовані.

Пропоную підтримку ‒ для фізичних та юридичних осіб всіх форм власності, які мають змогу та готові підтримати українську культуру, стати благодійником чи донором. 

Звертаємо увагу, що бібліотеки також можуть подавати заявки на відновлення діяльності та для реалізації проєктів.

Під час війни культура, як потужна сила нації, здатна викликати у суспільства рішучі дії, пов'язані з переоцінкою цінностей, переосмисленням сенсів культурного життя. Культура здатна надихнути, дати надію і дарувати радість, що вкрай необхідно для морального духу українського народу. 

Просимо всіх небайдужих підтримати вищевказані ініціативи та поширити цю інформацію серед своїх колег, друзів, знайомих та партнерів. 

Разом до перемоги!

Слава Україні!