ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення» перенесено до перемоги

Друзі!

Оргкомітет ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення» оголошує про перенесення термінів проведення запланованого на 7-8 квітня 2022 року заходу у зв'язку з широкомасштабним російським вторгненням в Україну. Наші плани і бажання зробити вітчизняні бібліотеки кращими, цікавішими і кориснішими для суспільства перекреслила зухвала і жорстока військова агресія РФ.

ПЕРЕНЕСЕНО

Через підступний та віроломний напад на нашу країну сотні людей втратили життя, тисячі залишились без домівки, мільйони змушені покинути рідні міста. Війна зруйнувала наше мирне життя, але не зламала нашого національного духу і віри в справжні людські цінності.

Де б ми не були - в Києві, Львові, інших містах України чи за кордоном – ми продовжуємо працювати на своїх робочих місцях і наближаємо перемогу. Ми – це всі дійсні і майбутні учасники нашої конференції, яка обов'язково відбудеться, щойно це стане можливим.

Благодійні внески, які були сплачені за участь станом на 1 березня 2022 року, будуть перераховані на підтримку ЗСУ. На наш погляд, у цей час це єдине вірне застосування цих коштів. Переконані, що ви підтримаєте нас у цьому рішенні.

Ми обов'язково проведемо конференцію після нашої перемоги. Про дати повідомимо додатково.

Попереду у нас довге і красиве життя, мирні стратегії, блискучі ідеї та їхнє успішне втілення.

Слава Україні!

💙💛