Бібліотеки Миколаївщини в обороні

Дорогі друзі, ділимося інформацією про оборонну роботу наших бібліотекарів в різних регіонах. Розпочинаємо з Миколаївської області.

Більшість бібліотекарів області перерахували свою "ковідну" тисячу на потреби нашої армії. Наявні кошти перераховують профспілкові комітети. Деякі перераховують особисті накопичення.

У більш-менш спокійних населених пунктах бібліотеки продовжують працювати, надаючи доступ до інформації та інтернету. Таким прикладом можуть бути бібліотеки Коблівської та Братської громад, Южноукраїнська міська бібліотека з філіями, Арбузинська центральна бібліотека. На базі бібліотеки-філії N10 ЦМБ ім.М.Кропивницького м.Миколаєва відкрито пункт зі збору речей для захисників на блок-постах та для лікарень міста.

Mykolaiv 2

Сільські бібліотекарі беруть участь у зборі гуманітарної допомоги (продукти харчування, ліки, одяг) нашим воякам, допомагають воїнам територіальної оборони, задіяні на чергуваннях у своїх сільських радах, здійснюють інформування літніх та хворих мешканців, людей з інвалідністю. Працівники Євгенівської бібліотеки у складних умовах шиють халати для лікарів свого шпиталю. Бібліотекарі Коблівської громади в'яжуть маскувальні сітки, готують їжу для наших захисників.

Mykolaiv 3

Фахівці Березанської публічної бібліотеки на своїй сторінці у ФБ розміщують офіційну інформацію від місцевої влади, правила поведінки під час комендантської години, поради психолога, твори місцевих авторів та класиків української літератури для підтримки бойового настрою мешканців своєї громади.

У бібліотеках-філіях Центральної міської бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького відкрито збір речей для захисників міста на блок-постах та в лікарні, організовано приготування їжі для охоронців блок-постів.

Mykolaiv 1

Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ш.Кобера і В.Хоменка обладнала для мешканців громади затишне укриття.

Звісно, що це далеко не повна інформація. Таких прикладів є набагато більше.

Ми переможемо! Слава Україні!