Звітно-виборна конференція Хмельницького обласного відділення ВГО Українська бібліотечна асоціація, 27 січня 2022 р.

27 січня відбулася звітно-виборна конференція Хмельницького обласного відділення ВГО Українська бібліотечна асоціація. Захід проходив у змішаному форматі: у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці та на платформі ZOOM.

У конференції взяли участь 136 делегатів та індивідуальних членів відділення: представники обласних, 22 центральних бібліотек ТГ, окремих публічних, університетських бібліотек Хмельниччини.

До роботи конференції також долучилися Президентка ВГО Українська бібліотечна асоціація Оксана Бруй, віцепрезидентка Лариса Лугова, член Президії Олег Сербін, виконавча директорка Ярослава Сошинська.

Голова Хмельницького обласного відділення Надія Синиця представила доповідь-презентацію про підсумки діяльності відділення за останні 3 роки. У ній наголошено на здобутках відділення за звітний період, особливостях роботи в період пандемії та роль президії й кожного члена Асоціації у її розвитку.

Khmeln 01 2022 2

Звіт ревізійної комісії представила її голова Тетяна Бєломестнова.

До обговорення звітної доповіді та звіту ревізійної комісії долучилися члени президії обласного відділення Валентина Черноус, Тамара Козицька, Тетяна Грудецька, спілчани Людмила Молчанова та Катерина Чабан, які позитивно відгукувались про роботу відділення, його об’єднавчу роль.

Схвальні відгуки про роботу відділення прозвучали від О. Бруй та Я. Сошинської, які відмітили згуртованість відділення, залучення до членства, роботу, яку воно здійснює для включення членів відділення у коло професійного спілкування.

Головою Хмельницького ОВ на наступний період відкритим голосуванням у чаті та аудиторії учасники конференції обрали директора Хмельницької ОУНБ Катерину Чабан.

Khmeln 01 2022 3

Обрано новий склад президії відділення у складі 9 осіб, до якої увійшли представники різних бібліотек: Надія Синиця, Валентина Черноус, Олена Айвазян, Тамара Козицька, Валентина Маковська, Тамара Таньчук, Олена Баворовська, Тетяна Грудецька.

Обрано ревізійну комісію у складі Тетяни Бєломєстнової, Вікторії Пасічник, Віри Тарчевської. До складу секції публічних бібліотек обласного відділення увійшли директори центральних бібліотек ТГ: Людмила Геплюк (Кам’янець-Подільська ТГ), Людмила Молчанова (Волочиська ТГ) та Марія Кульпінська (Чемеровецька ТГ).

Бажаємо колегам професійного натхнення та успіхів у розбудові бібліотечної справи у Хмельницькій області!