Звітно-виборна конференція ГО «Рівненське обласне відділення Української бібліотечної асоціації», 24.12.2021 р.

24 грудня 2021 р. відбулася звітно-виборна конференція ГО «Рівненське обласне відділення Української бібліотечної асоціації», яка об’єднала 94 члени організації – представників Березнівської, Володимирецької, Зорянської, Зарічненської, Гощанської, Здолбунівської, Костопільської, Радивилівської, Сарненської, Острозької, Смизької, Вирівської, Малинської територіальних громад та 3-х обласних бібліотек. Конференція проходила у форматі онлайн. Голосування за процедурні питання членів ГО «РОВ УБА» відбулось за допомогою Google Форм.

Rivne Conf 12 2021 3

На Конференції оприлюднено звіт Президії ГО «РОВ УБА» за 2019-2021 роки та звіт контрольно-ревізійної комісії організації, які отримали позитивні відгуки та були ухвалені. Учасники Конференції висловлювали думки щодо розвитку організації, ризиків та викликів щодо розширення членства, досягнень та намірів, узагальнили найбільші успіхи організації за звітний період.

Вітальні слова та схвальні відгуки на адресу Рівненського обласного відділення прозвучали від віцепрезидентки ВГО Українська бібліотечна асоціація, директорки Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки Світлани Моісєєвої та виконавчої директорки Асоціації Ярослави Сошинської.

На Конференції обрано новий склад Президії і Голову ГО «РОВ УБА» на період 2021-2024 рр. Наступні три роки з бібліотечною спільнотою працюватиме Президія Рівненського обласного відділення у складі: Ярощук В. П. (голова), Назарук Н. А. (заступник голови), Промська О. Л., Усович І. В., Гупалюк В. О., Федорчук І. В., Сливка О. Л. (члени Президії). Обрано членів контрольно-ревізійної комісії: Самсонюк О. Ю., Слесаренко Л. С., Онофрійчук Н. А.

Rivne Conf 12 2021 2

Новообрана Президія обговорила пріоритетні напрямки діяльності на 2022 рік відповідно до Стратегії Української бібліотечної асоціації, цікаві професійні активності, професійні візити, було розподілено сфери відповідальності членів Президії.