Інформаційний бюлетень «Інва.net» для людей з інвалідністю від Рівненського обласного відділення ВГО Українська бібліотечна асоціація

Інформаційний бюлетень «Інва.net» – видання для людей з інвалідністю, яке вже 19 років готується спеціалістами Рівненської ОУНБ та виходить за підтримки Рівненського обласного відділення ВГО Українська бібліотечна асоціація. На його сторінках дають поради відомі лікарі Рівненщини, діляться своїми думками священнослужителі, консультують спеціалісти соціального захисту, управління пенсійного фонду, про особистий шлях розповідають люди з інвалідністю, висвітлюється досвід українських бібліотек у напрямі обслуговування людей з інвалідністю.

Rivne Inva 12 2021 Short

Серед дописувачів інформаційного бюлетеня у різні роки були спеціалісти бібліотек Житомирської, Тернопільської, Вінницької, Чернігівської, Чернівецької, Миколаївської, Луганської, Дніпропетровської областей.

Презентуємо вам останній, 36 випуск бюлетеня. Переглянути та завантажити цей і попередні випуски «Інва.net» можна за покликанням.