Всеукраїнська акція дарування книг #ЩедрийВівторок, 30.11.2021 р.

30 листопада 2021 р. в Україні відбудеться #ЩедрийВівторок (оригінальна назва #GivingTuesday) − день добрих справ, який щорічно відзначається у понад 150 країнах світу.

ВГО Українська бібліотечна асоціація долучається до всесвітнього благодійного руху #ЩедрийВівторок та оголошує Всеукраїнську акцію дарування книг для бібліотек України.

Poster 1

Що потрібно зробити:

  1. Організувати у вашій громаді Акцію дарування книг для вашої бібліотеки.                                                                                                     Для цього ми розробили візуальні зображення, які ви можете завантажити тут та використовувати для Акції у вашій громаді.
  2. До 30 листопада 2021 р. в рамках Акції розміщувати у соціальних мережах пости про отримані в подарунок бібліотекам книги під хештегом #ЩедрийВівторок. 
  3. 30 листопада зібрати на сторінці вашої бібліотеки у соціальних мережах фотозгадки про подаровані книги під хештегом #ЩВБібліотеки.
  4. За підсумками Акції буде створено відео ЩедріБібліотеки, яке на всю Україну повідомить про добродіїв вашої громади, а бібліотеки, які беруть участь у Акції, будуть занесені на офіційну Карту Добра.

Детальніше

GivingTuesday — міжнародний благодійний рух, який є частиною #GivingTuesday. День, який надихає мільйони людей робити добрі справи та популяризує культуру благодійності.

#ЩедрийВівторок не має конкретного формату чи плану дій. Кожна людина, організація чи бізнес можуть втілити в життя власну ідею, проєкт або захід. Це стимулює креативність та надихає генерувати нові ідеї.

У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday завдяки ініціативній групі у складі Фонду родини Загорій, Благодійного фонду «Таблеточки», «Клубу Добродіїв», а також Українського форуму благодійників.

#ЩедрийВівторок у соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Twitter