Стратегічна сесія «Розвиток бібліотек як Хабів цифрової освіти», 3-5.11.2021, м. Київ

3-5 листопада 2021 р. у м. Києві пройшла Стратегічна сесія «Розвиток бібліотек як Хабів цифрової освіти», організована ВГО Українська бібліотечна асоціація у партнерстві з Проєктом підтримки Дія, який реалізується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, та Міністерством цифрової трансформації України.

IMG 0192

22 бібліотечних експерток та експертів з усієї України ділилися досвідом, обговорювали ідеї та розробляли анотовану структуру практичного посібника, що допоможе кожній бібліотеці організувати або розвинути напрям цифрової освіти та долучитися до Мережі хабів цифрової освіти.

IMG 0141

Заступник Міністра цифрової трансформації України з питань євроінтеграції Валерія Іонан та Заступниця Постійної представниці ПРООН в Україні Манал Фоуані у своїх виступах підкреслили важливу роль бібліотекарів та бібліотек у розвитку цифрових навичок населення й наданні доступу до адміністративних послуг, зокрема генерування Сертифікатів про вакцинацію.

IMG 0004

IMG 0006

Менеджерка проєкту Дія. Цифрова освіта Руслана Коренчук представила нові ресурси та інструменти порталу Дія. Цифрова освіта та розповіла про найближчі плани команди проєкту, які вона втілюватиме в життя спільно з організаціями-партнерами та Хабами цифрової освіти.

IMG 0031 1

Учасниці та учасники Стратегічної сесії відвідали Хаби цифрової освіти, створені у Публічній бібліотеці імені Лесі Українки міста Києва та Центральній бібліотеці Солом’янського району та надихнулися ініціативністю й інноваційністю колег.

Долучайтеся до національного проєкту! Станьте амбасадорами цифрової освіти!

Розбудовуймо цифрову Україну разом!

Фото: Андрій Крепких / ПРООН

изображение 2021 11 14 052928 mn m