100 комп’ютерів передано для бібліотек Житомирської області в межах проєкту Дія.Цифрова освіта

Міністерство цифрової трансформації України разом із партнерами розпочали передання 100 комп’ютерів сільським бібліотекам Житомирської області в межах проєкту Дія.Цифрова освіта

Офіційне передання відбулося 18 жовтня 2021 р. в Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці.

Zhytomyr Photo

Це частина масштабної ініціативи з передання 5000 комп’ютерів бібліотекам в різних регіонах країни. Наразі 13 областей України вже отримали понад 3000 комп’ютерів. На реалізацію проєкту не витрачені кошти державного бюджету, бо це стало можливим завдяки партнерам: Favbet Foundation, Офіс Президента України, Асоціація розвитку туризму, ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Заступник Міністра цифрової трансформації України з питань євроінтеграції Валерія Іонан зазначає: «Забезпечення сучасною технікою бібліотек дозволить їм трансформуватися в офлайн-хаби цифрової освіти, що відіграватимуть важливу роль у розвитку цифрової грамотності мешканців у регіонах».

Президентка ВГО Українська бібліотечна асоціація Оксана Бруй наголошує: «Одним із основних завдань будь-якої бібліотеки є надання можливості кожному і кожній навчатися протягом життя, здобувати нові знання, вміння та навички. А в сучасному світі цифрові навички є обов'язковими. Тому цей проєкт є насправді важливим. Адже він про потреби людей та майбутнє».

Детальніше тут.