Книжки від Києво-Могилянської бізнес-школи для українських бібліотек

До Всеукраїнського дня бібліотек Києво-Могилянська бізнес-школа за підтримки ВГО Українська бібліотечна асоціація передає видання, які побачили світ за допомогою спільноти kmbs, у фонди національних та державних бібліотек, бібліотек регіонального значення та бібліотек закладів вищої освіти.

  • «Київський Атеней. Мистецький Київ XVII-XVIII століть» — спільний видавничий проєкт kmbs, Діамантбанк, РОДОВІД, авторами якого є Валерій Шевчук та Юрій Іванченко
    Книга присвячена 400-літтю заснування Києво-Могилянської академії, яка впродовж своєї історії була і залишається місцем формування творчих і відповідальних особистостей. Це видання підтведжує самобутність української культури, розкриває її силу та глибину. У ній представлено творчість київських письменників, живописців, графіків та будівничих 17-18 століть — свідчення, що Київ був одним із визначних мистецьких центрів Європи.
    kmbs1

kmbs2

  • Збірка «ЩЕ» (2020 рік видання) — спільний проєкт Києво-Могилянської бізнес-школи та Києво-Могилянської академії.
    Це динамічні авторські розмисли, рефлексії і спостереження щодо найважливіших соціальних, економічних, політичних та філософських явищ української діяльності на тлі відповідних європейських і світових процесів. Збірка «ЩЕ» вміщує живі дискусії і розмисли відомих українських і зарубіжних мислителів та управлінців, які відбулися у рамках освітньої програми Presidents' MBA kmbs у 2018-2019 рр. Книжка переконливо свідчить, чому гуманітарна складова є обов'язковим елементом управлінських програм kmbs і яким чином управлінець може поглибити своє розуміння гуманітарних аспектів нашої сучасності.

Обрані бібліотеки будуть запрошені до участі в акції окремим листом.

Більше про kmbs — https://kmbs.ua/ua/